Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Seminārs pašvaldībām par vietējo ģeodēzisko tīklu un jauno augstumu sistēmu


Seminārs pašvaldībām par vietējo ģeodēzisko tīklu un jauno augstumu sistēmu - EVRS2014.11.13 Komentāri (0) Seminārs pašvaldībām par vietējo ģeodēzisko tīklu un jauno augstumu sistēmu - EVRS

Zemgales plānošanas reģiona ES Struktūrfondu informācijas centrs sadarbībā ar Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūru 13.novembrī plkst. 11, Jēkabpilī, Pasta ielā 1, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas dienesta viesnīcas sēžu zālē organizē bezmaksas semināru "Aktuālākais par vietējo ģeodēzisko tīklu un jauno augstumu sistēmu - EVRS".

Seminārā Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras speciālisti sniegs informāciju par sekojošiem jautājumiem:
1.    Aktuālās izmaiņas ar ģeotelpisko informāciju saistītos normatīvos aktos (V.Bērziņš, direktora vietnieks ģeoinformācijas jautājumos);
2.    Aktualitātes par vietējā ģeodēziskā tīkla datubāzi un ieskats tās lietošanā (B.Helfriča, Ģeodēzisko datu analīzes un ekspertīžu daļas vadītāja);
3.    Pāreja uz jauno augstumu sistēmu- praktiskais ceļš (I.Aleksejenko, direktora vietnieks ģeoinformācijas jautājumos).

Darba kārtība

 
Seminārā aicināti piedalīties Zemgales un kaimiņu reģionu pašvaldību vadītāji un to pārstāvji, kas atbildīgi par vietējo ģeodēzisko tīklu attīstību. 
Dalību seminārā pieteikt līdz 12.novembrim pulksten 15 pa tālruni 65207419, 28356611, vai rakstot uz e-pastu: natalija.gerasimova@zpr.gov.lv, norādot vārdu, uzvārdu, pārstāvēto institūciju, tālruni vai e-pastu, kā arī semināra norises vietu.

Pieteikties var arī, izmantojot elektronisko pieteikšanās formu šeit.

Ar dienas kārtību var iepazīties www.esfondi.zemgale.lv  sadaļā Semināri.

Lūgums apsvērt savu iespēju piedalīties seminārā, vai arī piedāvāt to citiem interesentiem, kuriem šī informācija varētu noderēt.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas