Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Seminārs par dīkstāves atbalstu skaistumkopšanas nozares darbiniekiem


Seminārs par dīkstāves atbalstu skaistumkopšanas nozares darbiniekiem2021.01.28 Komentāri (0) Seminārs par dīkstāves atbalstu skaistumkopšanas nozares darbiniekiem

Lai sniegtu efektīvāku un plašāku atbalstu skaistumkopšanas nozarei, kam saistībā ar noteiktajiem Covid-19 drošības pasākumiem darbība ir apturēta pilnībā, ir paplašināti dīkstāves atbalsta pasākumi šajā nozarē strādājošajiem – gan skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzējiem, gan to atbalsta personālam. Lai skaidrotu, kādi tieši dīkstāves atbalsta pasākumi pieejami un kā tiem pieteikties, Valsts ieņēmumu dienests (VID) šī gada 4. februārī rīko bezmaksas tiešsaistes semināru “Dīkstāves atbalsts skaistumkopšanas speciālistiem un citiem nozares darbiniekiem”.

 

Tiešsaistes seminārs būs skatāms šī gada 4. februārī no pl. 10.00 VID kontā sociālajā platformā “Facebook” un “Youtube”.

 

Seminārā stāstīsim par šādām tēmām:

  • Cik liels ir atbalsts un kam pieejams?
  • Kā pareizi iesniegt pieteikumu EDS?
  • Kādi ir kritēriji atbalsta saņemšanai?

 

Interesenti var pievienot šo pasākumu savam kalendāram šeit: “Aktualitātes/Notikumi/ Tiešsaistes seminārs "Dīkstāves atbalsts skaistumkopšanas speciālistiem un citiem nozares darbiniekiem".

 

Atgādinām, ka skaistumkopšanas nozarē tas izdarāms vienkāršotā veidā un atbalstam piesakās pats cilvēks nevis viņa darba devējs. Atbalstu var saņemt cilvēki, kas sniedz šādus skaistumkopšanas pakalpojumus: friziera, manikīra, pedikīra, masāžas, kosmetoloģijas, solārija, tetovēšanas, skarifikācijas, mikropigmentācijas, pīrsinga, publiskās lietošanas pirts vai publiskās lietošanas peldbaseina, kā arī skaistumkopšanas uzņēmumos nodarbinātais atbalsta personāls.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visa aktuālā informācija par VID sniegto dīkstāves atbalstu pieejama VID tīmekļvietnes sadaļā “COVID-19” gan latviešu, gan krievu valodā.

 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, kā arī uzdot savus jautājumus rakstiski VID Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (EDS) sadaļā “Sarakste ar VID”. Svarīgi, ka, zvanot uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, ikviens var saņemt arī personificētu konsultāciju, ja zvana laikā pieslēdzas VID EDS un nosauc tur redzamo kodu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
VID Sabiedrisko attiecību daļa
Tālr. 67122668, 67122670
Talejas iela 1, Rīga, LV-1978
www.vid.gov.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas