Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Seminārs „Energoefektivitātes garantija – viens no risinājumiem kvalitatīvai ēku atjaunošanai”


Seminārs „Energoefektivitātes garantija – viens no risinājumiem kvalitatīvai ēku atjaunošanai”2020.09.21 Komentāri (0) Seminārs „Energoefektivitātes garantija – viens no risinājumiem kvalitatīvai ēku atjaunošanai”

 

Latvijā pašvaldību ēku atjaunošanas projekti, galvenokārt, tiek īstenoti, lai uzlabotu šo ēku energoefektivitāti un nodrošinātu to ilgtspēju. Ēku atjaunošanai tiek piesaistīti lieli finanšu līdzekļi dažādos veidos. Galvenokārt, tie tiek piesaistīti ar nosacījumu sasniegt noteiktus energoefektivitātes rādītājus. Bet pieredze rāda, ka ar šo rādītāju sasniegšanu ir grūtības, kas rada papildus riskus pašvaldībām. Viens no risinājumiem ir energoefektivitātes garantija, līdzīgi kā garantija tiek piedāvāta cita veida precēm un pakalpojumiem. Šobrīd Latvijas likumdošana ļauj energoefektivitātes garantiju pieprasīt uz 5 gadiem.

Aicinām Jūs piedalīties šī gada 29.septembra seminārā „Energoefektivitātes garantija – viens no risinājumiem kvalitatīvai ēku atjaunošanai”, ko rīko SIA „EKODOMA” sadarbībā ar Rīgas Tehnisko Universitāti, Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūtu projekta Accelerate SUNShINE ietvaros.

Datums: 29.septembris, 10:00 – 13:30
Vieta: Paula Valdena iela 5, Rīga (RTU Zinātniskā bibliotēka)

Semināra laikā diskutēsim par energoefektivitātes garantijas iekļaušanu ēku atjaunošanas iepirkumos. Noskaidrosim, kā līdz šim ar to ir veicies un kā rīkoties turpmāk. Pēc semināra būs iespēja konsultēties ar SIA „EKODOMA” sertificētu energoauditoru.
Lai reģistrētos semināram, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu šeit: https://forms.gle/tSnBXadXXfEGUKNw6

  • Ja vēlaties saņemt energoauditora konsultāciju, tad, lūdzu, atzīmējiet to pieteikuma formā komentāru sadaļā. Uz semināru varat ņemt līdz arī izstrādātos energoauditus ēkām, ja nepieciešams.
  • Ja kādu apstākļu dēļ nevarēsiet piedalīties klātienē, tad semināru būs iespējams apmeklēt attālināti. Ja vēlaties izmantot šādu iespēju, lūdzu, pieteikuma formas komentāru daļā, norādiet, ka seminārā piedalīsieties attālināti.

Vairāk informācijas un pilnā dienas kārtība redzama šeit

Līga Žogla
SIA „EKODOMA “


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas