Ceturtdiena, 02. Februāris, 2023. Sonora, Spīdola

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Seminārs biznesa uzsācējiem Bauskas Centrālajā bibliotēkā


Seminārs biznesa uzsācējiem Bauskas Centrālajā bibliotēkā2016.04.08 Komentāri (0) Seminārs biznesa uzsācējiem Bauskas Centrālajā bibliotēkā

Aicinām cilvēkus, kuri vēlas uzsākt savu biznesu, uz izglītojošu pasākumu “Valsts atbalsta finansējums uzņēmējdarbības uzsācējiem. Biznesa plāna sagatavošana”. Tas notiks 8.aprīlī plkst. 10.30 Bauskas Centrālajā bibliotēkā. To organizē Bauskas Biznesa bibliotēka  sadarbībā ar AS “Attīstības finanšu institūciju ALTUM”.

Pasākumu vadīs reģionālā centra vadītāja Mārīte Lazdiņa. Speciāliste stāstīs par valsts atbalsta finansējumu uzņēmējdarbības attīstībai. ALTUM piedāvātais atbalsts paredzēts uzņēmumiem visās attīstības stadijās – sākot no biznesa idejas izstrādes un uzņēmuma darbības uzsākšanas līdz pat lielu biznesa projektu attīstīšanai.  Strādājot ar biznesa uzsācēju auditoriju, finanšu institūcija pārzina tās vajadzības un radījusi piedāvājumu, kas būtiski palīdz uzsākt uzņēmējdarbību. Tajā liela loma ir ne tikai finansējumam, bet arī iedrošinājumam, konsultācijām  un mentoringam. M.Lazdiņa informēs arī par biznesa plāna sastādīšanas principiem, par to, kas tiek gaidīts no biznesa uzsācēja, par biežāk pieļautajām kļūdām biznesa plāna izstrādē u.c.

Izmantosim iespēju iegūt jaunu un kvalitatīvu informāciju, kas palīdzēs uzņēmējdarbību sākt pārliecinošāk un attīstīt veiksmīgāk!

Ērika Pelcere

Bauskas Biznesa bibliotēkas vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas