Otrdiena, 27. Septembris, 2022. Ādolfs, Ilgonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

SEB banka izsludina pieteikšanos Izaugsmes programmai, kas paredzēta biznesa pilnveidei


SEB banka izsludina pieteikšanos Izaugsmes programmai, kas paredzēta biznesa pilnveidei2022.02.21 Komentāri (0) SEB banka izsludina pieteikšanos Izaugsmes programmai, kas paredzēta biznesa pilnveidei

Lai veicinātu straujāku sava uzņēmuma izaugsmi, sešu mēnešu garumā Latvijas uzņēmumiem būs iespēja pilnveidot zināšanas un prasmes tādās jomās kā izaugsmes domāšana, klientu izzināšana, produktu vadība, izaugsmes mārketings, kā arī mūsdienīga finanšu plānošana un ilgtspēja. Programmai var pieteikties līdz februāra beigām.

Par programmu:

Programmas galvenais mērķis ir palīdzēt ambicioziem uzņēmumiem attīstīt jaunu produktu vai pakalpojumu, novērtēt un realizēt jau esošu biznesa ideju, kā arī apgūt jaunas zināšanas ar kuru palīdzību  uzņēmums no jebkuras situācijas varēs iziet kā ieguvējs, turklāt ar skaidru nākotnes rīcības plānu.

 

Programmas pirmajās 12 nedēļās, starptautisku un vietēju ekspertu vadībā, sešu darbnīcu laikā, uzņēmumu komandas pilnveidos savas zināšanas un strādās pie sava produkta, pakalpojuma vai koncepta attīstības. Programmas otrajā daļā sekos 12 nedēļu projekta ieviešanas posms, kura laikā uzņēmumiem būs jāveic praktiski soļi jauno risinājumu ieviešanā. Visas programmas laikā uzņēmumi saņems pieredzējušu biznesa mentoru un programmas organizatoru atbalstu, kuri palīdzēs sasniegt nospraustos mērķus.

 

Izaugsmes programmas lekcijas būs pieejamas ikvienam interesentam tiešsaistē, savukārt darba semināri, mentoru atbalsts un individuālās sesijas būs pieejamas tikai programmas dalībniekiem. Kopumā programmā tiks uzņemti 12 līdz 15 uzņēmumi.

 

Vairāk par Izaugsmes programmu: ŠEIT.

 

Pieteikšanās Izaugsmes programmai ir līdz 27. februārim: ŠEIT. Dalība programmā ir bez maksas.

 

Avots:
SEB

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas