Otrdiena, 21. Marts, 2023. Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Satiec savu meistaru 2015!


Satiec savu meistaru 2015!2015.03.27 Komentāri (0) Satiec savu meistaru 2015!

Vissirsnīgākās un draudzīgākās ir pašu veidotas mīļlietiņas - zaķi, kaķi, tārpi, kukaiņi, gliemeži un citi zvēri, kuri top no vientuļām zeķēm un cimdiem. Kādēļ vientuļiem? Garajā ziemas periodā tie noklīduši no saviem īpašniekiem.

Šogad projektā „Satiec savu meistaru” Bauskā, Kalna ielā 14 tiks piedāvāta iespēja apgūt cimdu - zeķu rotaļlietu gatavošanu. Meistarklasi vadīs Ilze Krieviņa, kura vairākus gadus māca saviem audzēkņiem gatavot rotaļlietas un liek tām pārtapt tēlos, kuri atdzīvojas pašu autoru izdomātā teātra izrādē. Šo darbu var paveikt jebkura vecuma interesents. Dalībai meistarklasē var līdzi ņemt savus cimdus vai zeķes.

Interesentus lūdz pieteikties Ilzei Krieviņai t.26468113, e-pasts: ilze_krievina@inbox.lv

Koka logu restaurācijas darbnīcā būs iespēja apgūt pirmos soļus koka logu restaurācijā. Darbnīcas dalībnieki tiks iepazīstināti ar loga restaurācijas posmiem: vecās krāsas tīrīšana, koka tīrīšana, slīpēšana, koka eļļošana ar lineļļu, metāla detaļu tīrīšana, apstrāde, pārklāšana ar svina mīniju, stiklošana, tepēšana ar lineļļas tepi, koka krāsošana ar lineļļas krāsu.Darbnīcu vadīs Indra Liepa, Arnolds Gailis un Aivis Čornajs, kuri koka logu restaurācijas iemaņas apguvuši restauratora Jāņa Tolpežņikova vadībā.

Vēlams ņemt līdzi savu logu. Darbam nepieciešamie instrumenti un materiāli tiks nodrošināti ar biedrības "Bauskas vecpilsēta" atbalstu. 

Interesentiem lūgums pieteikties Indra Liepa t.26363407, e-pasts: liepaindra@gmail.com


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas