Piektdiena, 03. Februāris, 2023. Aīda, Ida, Vida

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Saņemts finansējums Bauskas Mūzikas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai


Saņemts finansējums Bauskas Mūzikas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai2016.04.28 Komentāri (0) Saņemts finansējums Bauskas Mūzikas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai

Marta mēnesī Bauskas Mūzikas skola iesniedza projekta pieteikumu  “Bauskas Mūzikas  skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošana” Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Mūzikas un dejas mākslas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana” projektu konkursam, lai nodrošinātu mūzikas izglītības izcilību un starptautisku konkurētspēju.  Tā īstenošanai ir saņemt finansējums 3000 eiro apmērā.

Iestāde nodrošina profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmās noteikto mērķu sasniegšanu pamatizglītības pakāpē. Māksliniecisko prasmju, zināšanu un izpratnes, kultūras mantojuma, individualitātes izpausmes, identitātes, kultūras jomu daudzveidības un radošuma attīstīšana ir iestādes pamatuzdevumi.

Bauskas Mūzikas skola īsteno profesionālās ievirzes izglītības programmas: Taustiņinstrumentu spēle, Stīgu instrumentu spēle, Pūšaminstrumentu spēle, Sitaminstrumentu spēle un Vokālā mūzika. Šo programmu īstenošana ietver teorētiskās un praktiskās mācības, kā arī radošo darbību. Izglītības programmas tiek īstenotas grupu un individuālajās nodarbībās, audzēkņu patstāvīgajā darbā, ārpusstundu pasākumos – radošos pasākumos, koncertos, konkursos un festivālos.

Lai sekmētu kvalitatīvu  mācību procesu, veicinātu aktīvu koncertdarbību, izglītojamie iegūtu augstāka līmeņa profesionālo izglītību un varētu spēlēt uz  kvalitatīviem instrumentiem, ir nepieciešams iegādāties jaunu akordeonu un tenora saksofonu. Tas dos iespēju pilnvērtīgi īstenot saksofonspēles programmas prasības un nodrošinās kolektīvās muzicēšanas formu daudzveidību. Skolā darbojas arī pūtēju orķestris, kura skanējums tiks papildināts ar jaunu instrumentu.

Projekta ietvaros iegādātie mūzikas instrumenti veicinās mūzikas izglītības izcilību un ilgtermiņā, tiks uzlabota profesionālās ievirzes izglītības kvalitāte, kā arī tiks veicināta  un paplašināta audzēkņu un pedagogu koncertdarbība.

Projekta īstenošanas termiņš 2016.gada 15. oktobris.

Projektu vadītāja Jolanta Lauva


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas