Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Saņemts finansējums Bauskas mākslas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai


Saņemts finansējums Bauskas mākslas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai2015.05.22 Komentāri (0) Saņemts finansējums Bauskas mākslas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai

Marta mēnesī Bauskas Mākslas skola iesniedza projekta pieteikumu  “Bauskas mākslas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošana” Valsts Kultūrkapitāla fonda kultūras projektu konkursam. Tā īstenošanai ir saņemt finansējums 3000 euro apmērā.

Skolas uzdevumi ir nodrošināt iespēju iegūt profesionālās ievirzes izglītības pamat zināšanas un prasmes mākslā un sagatavot izglītojamos mākslas profesionālās vidējās izglītības programmas apguvei. Profesionālās ievirzes izglītības programmu īstenošana ietver teorētiskās un praktiskās mācības, kā arī radošo darbību. Skola piedāvā mācīties sagatavošanas grupā bērniem no 4-8 gadiem, kur var apgūt pamatzināšanas zīmēšanā, gleznošanā, veidošanā. Ir izstrādāta programma tālākizglītības  veicināšanai jauniešiem, kuri vēlas papildināt zināšanas un prasmes vizuāli plastiskajā mākslā un sagatavoties iestājpārbaudījumiem vidējās mākslas profesionālajās izglītības iestādēs.

Lai sekmētu radošu mācību procesu, izglītojamie iegūtu augstāka līmeņa profesionālo izglītību un darba procesā apgūtu mūsdienīgus materiāltehniskos līdzekļus un jaunākās tehnoloģijas vizuālās mākslas priekšmetā, tiks iegādāti četri datoru komplekti un turpmāk nomāta programmatūra (Adobe Creative Cloud). Tas ļaus papildināt kompozīcijas priekšmeta apguvi un pilnveidot datorgrafikas priekšmeta mācīšanu. Tiks nodrošināta tehnoloģiju pielietošana mācību procesā datorgrafikas, kompozīcijas, mākslas valodas pamatu, kompozīcijas – maketēšanas, kompozīcijas – kaligrāfijas, veidošanas, gleznošanas u.c. mācību nodarbībās. Jaunā lietojumprogramma nodrošinās vēl vairāk iespēju programmās Photoshop, Lightroom, Illustrator un Premiere Pro. Audzēkņiem būs iespēja paplašināt redzesloku, gūt iedvesmu, apgūt skicēšanu, zīmēšanu, fotoattēlu rediģēšanu, uzlabot savu jaunradi, izmantojot datoru un jebkuru no radošajiem rīkiem.

Projektā ietvertās aktivitātes veicinās mākslas izglītības izcilību un ilgtermiņā tas uzlabos profesionālās ievirzes izglītības kvalitāti, kā arī veicinās pedagogu iniciatīvu mācību metožu pilnveidošanā visos mācību priekšmetos. Projekta īstenošanas termiņš 2015.gada 15. septembris.

Jolanta Lauva,
projektu vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas