Ceturtdiena, 23. Marts, 2023. Mirdza, Žanete, Žanna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Saņem pateicību par ieguldīto darbu, gatavojot Latvijas Nacionālās biliotēkas Novadu dienu.


Saņem pateicību par ieguldīto darbu, gatavojot Latvijas Nacionālās biliotēkas Novadu dienu. 2014.09.12 Komentāri (0) Saņem pateicību par ieguldīto darbu, gatavojot Latvijas Nacionālās biliotēkas Novadu dienu.

2014.gada 28.augustā Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) atklāšanas nedēļas  pasākumā – Novadu dienā – Bauskas novadu pārstāvēja un prezentēja Bauskas Centrālā bibliotēka un Bauskas pils seno deju ansamblis “Galms”. 
8.septembrī Bauskas novada pašvaldība saņēma vēstuli no Latvijas Nacionālās bibliotēkas, kurā pausta sirsnīga pateicība par atsaucīgo un draudzīgo attieksmi, kādu pasākuma organizētāji saņēmuši, kopīgi gatavojot novadu dienas. “Jūsu klātbūtne 28.augusta Novadu dienas uztur dzīvas atmiņas par augsto kultūru un dvēseles dziļumu, par patiesas labvēlības spēku,” teiks pateicības vēstulē. 
Bauskas novada pašvaldība izsaka patiesu prieku un gandarījumu par Bauskas Centrālās bibliotēkas darbinieku un Bauskas pils senās deju grupas “Galms” atsaucību un ieinteresētību. Pateicamies par jūsu ieguldīto darbu un patiesi lepojamies ar jūsu paveikto. 
Jau stāstījām, ka Bauskas pils seno deju ansamblis „Galms” 28. augustā piedalījās  Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) atklāšanas nedēļas  pasākumā – Novadu dienā.
Bauskas novadu šajā skaistajā un daudzveidīgajā pasākumā pārstāvēja un prezentēja arī novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, klātesošajiem stāstot, ka pašvaldība rūpējas ne tikai par aktuālu projektu īstenošanu. Novadam svarīga ir arī vēsturisko vērtību saglabāšana. Par to liecina arī visiem apmeklētājiem apskatāmās planšetes „Bauska toreiz un tagad”, ko izgatavojusi biedrība „Vecpilsēta”. Par novada vēsturisko vērtību saglabāšanu liecina arī Bauskas pils seno deju grupas „Galms” darbība un priekšnesums, kas sagatavots īpaši Novadu dienām.
Skatītāji ar sajūsmu sagaidīja mūsu novada deju grupas uzstāšanos, daudzi vēlējās nofotografēties ar greznajos tērpos ģērbtajām dāmām.
Gaismas pils šajā dienā kļuva par skatuvi visiem Latvijas novadiem.
Katrs Gaismas pils stāvs bija atvēlēts kādam Latvijas novadam – Zemgalei, Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Vidzemei.  Katrs novads rādīja, ar ko lepojas. varēja skatīt gan teātra izrādes, gan folkloras kopu uzstāšanos, piemēram, mūsu kaimiņnovads – Vecumnieki- apmeklētājus priecēja ar pūtēju orķestra sniegumu.
Zemgales novadam bija atvēlēts viss Gaismas pils 5.stāvs. No mūsu tuvākajiem novadiem Novadu dienās piedalījās Vecumnieku un Rundāles novads.

Ieva Šomina,sabiedrisko attiecību speciāliste
Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto galerija šeit

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas