Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Sākusies Saules dārza amfiteātra izveide


Sākusies Saules dārza amfiteātra izveide2020.10.08 Komentāri (0) Sākusies Saules dārza amfiteātra izveide

Šī gada oktobra sākumā sākušies darbi Saules dārzā, Bauskā. Tur taps amfiteātris vietā, kur šobrīd atrodas strūklaka un tai pieguļošais akmeņainais laukums. Darbus veic SIA „Vides serviss”.

 

Patreiz aizbērta strūklaka, ar šķembām noklāts un pieblietēts strūklakai pieguļošais laukums, notiek vides labiekārtošanas darbi.  Projekta ietvaros plānots izbūvēt nelielu brīvdabas estrādi, solus amfiteātrim un paredzēts nodrošināt vides pieejamību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

 

 

 

Saules dārza amfiteātra izveide notiek konkursa „Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” ietvaros, kas paredz Saules dārza strūklaku pārvērst par nelielu amfiteātri, nodrošinot jaunu koncertu un pasākumu organizēšanas vietu ģimenēm ar bērniem Bauskas vecpilsētā.

 

Bauskas novada pašvaldība konkursā „Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” nominācijā „Pašvaldība ar lielāko izaugsmi” saņēma diplomu un naudas balvu 3000 EUR apmērā.

 

Naudas balvas piešķiršanas nosacījumi paredz, ka nauda izlietojama 2020.gada ietvaros.

 

Kopējās amfiteātra izbūves izmaksas veido 11 506,80 EUR, no tiem Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansējums ir 3 000 EUR un pašvaldības līdzfinansējums 8 506,80 EUR.

 

Darbus plānots pabeigt šī gada decembra sākumā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas