Otrdiena, 21. Marts, 2023. Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Sākusies rudens uzņemšana LIAA Bauskas biznesa inkubatorā


Sākusies rudens uzņemšana LIAA Bauskas biznesa inkubatorā2018.09.19 Komentāri (0) Sākusies rudens uzņemšana LIAA Bauskas biznesa inkubatorā

LIAA Bauskas biznesa inkubators informē, ka no 3. līdz 19. septembrim tiek pieņemti pieteikumi uzņemšanai LIAA Bauskas biznesa inkubatorā. Lai iestātos, ir jāierodas uz individuālu konsultāciju un jāaizpilda pieteikuma veidlapa elektroniski. LIAA Bauskas biznesa inkubatorā inkubācijā var iestāties komersanti, kas ir jaunāki par 3 gadiem, un gūt atbalstu – gan finansiālu, gan nefinansiālu (bezmaksas atvērta tipa biroja telpas, apmācības un konsultācijas, t.sk. individuālas 1-1 konsultācijas ar jomas ekspertiem par biznesa stratēģiju, marketingu, finansēm). Finansiāls atbalsts paredz 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, tehnoloģiskajām konsultācijām, prototipu izstrādēm, sertificēšanai, laboratoriju izmaksām. Tāpat iespējams pretendēt uz grantu (ar 50% līdzfinansējumu) līdz EUR 10 000 specifiskiem pakalpojumiem un līdz EUR 5 000.

 

Uzņemšana tiek atvērta arī pirmsinkubācijas atbalstam fiziskām personām biznesa ideju un personības attīstībai 6 mēnešu garumā. Atbalsts tiek sniegts Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novados reģistrētiem jaunajiem uzņēmējiem un ideju biznesa ideju autoriem. Dalība gan pirmsinkubācijā, gan inkubācijā ir bezmaksas.

 

Bauskas biznesa inkubators Bauskas pilsētā darbojas kopš 2017. gada janvāra ar mērķi veicināt biznesa vidi reģionā. Šajā laikā atbalstu ir saņēmuši 11 jaunie uzņēmēji un 28 biznesa ideju autori. Kā galveno priekšrocību, darbojoties biznesa inkubatorā, klienti novērtē iespēju veidot jaunus kontaktus un savstarpēji tīkloties, piedalīties apmācībās un gūt iedvesmu no interesantiem lektoriem, dzirdēt uzņēmēju pieredzes stāstus, saņemt līdzfinansējumu kā arī izmantot bezmaksas atvērtā biroja telpas Bauskā.

 

Atgādinām, ka Bauskas biznesa inkubatora atvērtā biroja telpas ir pieejamas ne tikai dalībniekiem, bet ikvienam, kas vēlas savu darba dienu pavadīt radošā gaisotnē. Bezmaksas telpās ir pieejama datortehnika, printeris, skeneris, profesionāls foto apgaismojums fotografēšanai, internets un kafija. 

 

Ja vēl pastāv jautājums, kādēļ iestāties LIAA Bauskas biznesa inkubatorā, tad atbildi sniedz viena no pirmsinkubācijas atbalsta saņēmējām Gunta Vēliņa – Mežajeva: “Ja ir iespēja, laiks un kas būtiskākais - vēlēšanās attīstīt ko savu, uzskatu, ka noteikti ir jāizmanto LIAA piedāvātā iespēja. Inkubators sniedz brīnišķīgu iespēju iegūt jaunas zināšanas gan par uzņēmējdarbību, gan arī pilnveidot sevi kā personību, piedāvājot plašu un saistošu apmācību programmu. Sākumā ir ideja, un visbiežāk arī tam līdzi nāk " haoss"- ar ko sākt, kādā veidā realizēt, kādas prioritātes izvirzīt utt. Nu lūk, arī šajā ziņā inkubatora darbinieki, apmācības, dalībnieki palīdz strukturizēt, plānot un ievirzīt vēlamajā virzienā! Kādu rezultātu sasniegs, protams, ir atkarīgs no paša iniciatīvas, enerģijas un vēlmes strādāt, apgūt un realizēt. Manuprāt, papildus bonuss ir cilvēki, kurus satiec šeit. Inkubatorā satiekas dažādu jomu pārstāvji, kas ne tikai paplašinu paziņu loku, bet arī iespējams nākotnē var kļūt par taviem sadarbības partneriem!"

 

Pieteikuma veidlapa : ŠEIT 

Detalizētāk par inkubatoru programmu var lasīt šeit un Bauskas biznesa inkubatora Facebook lapā @LIAABauska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informācija saziņai:
E-pasts: bauska@liaa.gov.lv
Adrese: Katoļu iela 3, Bauska
Tālr.: 62400908
FB: www.facebook.com/LIAABauska
www.instagram.com/bauskas_biznesa_inkubators


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas