Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Sākusies nodarbināto personu pieteikšanās attālinātajām mācībām ESF projekta ietvaros


Sākusies nodarbināto personu pieteikšanās attālinātajām mācībām ESF projekta ietvaros2020.07.01 Komentāri (0) Sākusies nodarbināto personu pieteikšanās attālinātajām mācībām ESF projekta ietvaros

Informējam, ka no 30.06.2020. ESF projekta „Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros,  nodarbinātās personas var uzsākt pieteikšanos attālinātajām mācībām. Pieteikšanās notiks līdz 15. jūlijam, bet mācību grupu komplektēšana  notiks un mācības uzsāksies jūlija beigās/augusta sākumā.

 

Mācībām var pieteikties strādājoši un pašnodarbinātas personas, tai skaitā jaunie vecāki, kas atrodas darba attiecībās un bērna kopšanas atvaļinājumā, kuri ir vecumā no 25 gadiem ar nepabeigtu vai pabeigtu izglītību.

 

 

Mācību izmaksas 90% apmērā sedz ES fondi un valsts, 10% ir strādājošā līdzmaksājums, kuru var segt arī darba devējs. Mācības bez maksas ir strādājošajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgās personas statusu.

 

Atšķirīgi no ierastajām pieteikšanās kārtām, šajā kārtā mācības notiks tikai attālināti. Visplašākais piedāvājums ar 110 programmām ir jomā:

 • Elektronisko un optisko iekārtu ražošana, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
 • Būvniecība (5)
 • Drukas un mediju tehnoloģijas (2)
 • Elektronisko un optisko iekārtu ražošana, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (110)
 • Enerģētika (3)
 • Ķīmiskā rūpniecība (1)
 • Lauksaimniecība (11)
 • Mākslas nozares dizaina un radošo industriju sektors (47)
 • Metālapstrāde, mašīnbūve un mašīnzinības (2)
 • Pārtikas rūpniecība (1)
 • Transports un loģistika (27)

Informācija par visām piedāvātajām programmām: ŠEIT.

 

Ja Jums nepieciešama informatīva konsultācija par piedāvātajām mācībām, pieejamo atbalstu un tā saņemšanas kārtību u.c. jautājumiem vai pieteiktos mācībām klātienē, ja kādu iemeslu dēļ nav iespēju pieteikties mācībām tiešsaistē šajā mājas lapā. Pieteikšanās mācībām ar koordinatora starpniecību notiek, klātienē uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

 

Jelgavas pilsētā Jūs gaidīs pieaugušo izglītības koordinators Līga Miķelsone- 301.kab. Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, Svētes i.33, Jelgavā. Tālrunis 63012155 vai 63012169. Šīs konsultācijas var izmantot ikviens Latvijas iedzīvotājs, neatkarīgi no dzīves vietas, kā arī pieteikties mācībām jebkurā vietā Latvijā. Lūgums pieteikt konsultāciju pa tālruni, lai ekonomētu laiku. 

Gaidīsim Jūs:

P.  9.15 – 19.00
O. 9.15 – 17.00
T.  9.15 – 17.00
C. 9.15 – 17.00
P.  9.15 – 13.00

 

Svarīgi, ka ir apstiprināti grozījumi Ministru kabineta noteikumos Nr. 474:

 • strādājošais projekta laikā mācīties varēs divas reizes (iepriekš bija tikai vienu reizi) neatkarīgi no pieteikšanās kārtu skaita;
 • ja mācības uzsāktas un pārtrauktas, atkārtoti varēs pieteikties ne ātrāk kā 6 mēnešus pēc mācību pārtraukšanas dienas (iepriekš bija 12 mēneši). Šis ierobežojums neattiecas uz tiem strādājošajiem, kuri mācībām pieteicās, bet mācības neuzsāka.

 

Vairāk par projektu - www.macibaspieaugusajiem.lv

 

Mācībām klātienē – 5.kārtā būs iespēja pieteikties augustā.

 

Līga Miķelsone,
Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja
Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs
Jelgavas pilsētas pašvaldība
Tel: 63012155; 28342419
E-Pasts: Liga.Mikelsone@zrkac.jelgava.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


  Citas ziņas