Otrdiena, 07. Februāris, 2023. Nelda, Ričards, Rihards, Rišards

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Sākusies Liepu ielas un Lauku ielas pārbūve Īslīces pagasta Rītausmās


Sākusies Liepu ielas un Lauku ielas pārbūve Īslīces pagasta Rītausmās2020.09.28 Komentāri (0) Sākusies Liepu ielas un Lauku ielas pārbūve Īslīces pagasta Rītausmās

Liepu ielas un Lauku ielas posmu Īslīces pagastā pārbūve sākās pagājušās nedēļas nogalē. Daļai Liepu ielas noņemta asfalta kārta, tiek ņemts nost esošās melnzemes slānis paplašinājumos, kā arī noņemts bruģis gājēju ietvei.

Liepu ielas un Lauku ielas posmu Īslīces pagastā pārbūvējamais garums ir 797 metri (m). Projektā plānots izklāt 6492 m2 asfalta, no tiem 1194 m2 paredzēts ietves izbūvei.

Plānots izbūvēt ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu 88 m garumā, kā arī lietus ūdens kanalizācijas tīklu 220 m garumā. Trijās vietās tiks atjaunots esošo drenāžas tīklu šķērsojumos ar inženierkomunikāciju izbūvi. Betona apmales paredzēts izbūvēt 1788 m garumā, esošo kabeļu aizsargcaurules uzstādīšana  plānota 528 m garumā, bet apzaļumošana 2950 m2 platībā.

 

Atjaunojamie Liepu ielas un Lauku ielas posmi ir Īslīces pagasta Rītausmu ciema galvenās ielas. Pa šīm ielām pārvietojas ne tikai iedzīvotāji ar savu autotransportu, bet arī sabiedriskais transports. Uz Liepu ielas atrodas Īslīces pagasta kultūras nams, kurā notiek dažādi starpnovadu un valsts nozīmes kultūras pasākumi uz kuriem dalībnieki  ierodas ar autobusiem. Projekta mērķis ir uzlabot satiksmes drošību, veicot ceļa segas nomaiņu pilnā konstrukcijas dziļumā.

Pārbūves darbu īstenošanas laiks plānots 40 nedēļas neskaitot tehnoloģisko pārtraukumu.

Satiksmes organizācijas shēma: ŠEIT

Vairāk par projektu: ŠEIT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas