Otrdiena, 03. Augusts, 2021. Augusts

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Sāk veidot BJSS infrastruktūras objekta – peldbaseina – pamatus


Sāk veidot BJSS infrastruktūras objekta – peldbaseina – pamatus2016.07.21 Komentāri (0) Sāk veidot BJSS infrastruktūras objekta – peldbaseina – pamatus

Vakar, 20. jūlijā, ir sākta Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) infrastruktūras objekta – peldbaseina – pamatu betonēšana.

Objekts ir plānots kā profesionālās interešu izglītības iestādes “Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola” struktūrvienība, kur tiks nodrošinātas visu Bauskas novada izglītības iestāžu, tajā skaitā pirmsskolas izglītības iestāžu, audzēkņu sporta nodarbības peldbaseinā.

Ēka prioritāri paredzēta sporta aktivitātēm ar diviem baseiniem. Lielais peldbaseins paredzēts ar četriem 25 metrus gariem celiņiem.  Peldbaseinā būs vieta cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem ielaišanai baseinā.

Projektā paredzēts atsevišķs bērnu baseins pirmsskolas un sākumskolas posma izglītības iestāžu audzēkņiem ar dziļumu 0,8 – 0,6 metri. Plānots, ka rehabilitācijas zona ar pirtīm un burbuļvannām aizņems 15 procentus no kompleksa teritorijas. 

Kā ziņots, Bauskas BJSS direktore Biruta Grantiņa parakstīja līgumu par objekta būvniecību ar SIA “Abora”. Līguma kopsumma ir 3 137 158,65 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Bauskas novada pašvaldība, veicot sistemātisku finanšu līdzekļu uzkrājumu, baseina būvei atvēlēs 1,5 miljonus eiro. Tie ir 47 procenti no kopējām būvniecības izmaksām. Pārējo summu pašvaldība aizņēmās Valsts kasē.

FOTO – Zane Gorškova

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas