Ceturtdiena, 11. Augusts, 2022. Liega, Olga, Zigita, Zita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Šajā nedēļas nogalē Bauskā ģitārmūzikas festivāls Festivāls "Knifs?" 2022


Šajā nedēļas nogalē Bauskā ģitārmūzikas festivāls Festivāls 2022.06.29 Komentāri (0) Šajā nedēļas nogalē Bauskā ģitārmūzikas festivāls Festivāls "Knifs?" 2022

“Piešķil vasarai knifu!” – ar šādu saukli sevi piesaka jauns festivāls, kura idejas autors ir mūziķis Igo. Vasaras pilnbriedā 1. un 2. jūlijā baušķenieki un pilsētas viesi tiek ielūgti baudīt pārbaudītas muzikālās vērtības uz divām skatuvēm vērienīgā festivālā “Knifs?” Bauskas Pilskalna parka estrādē.

Divu dienu vasaras festivālā Bauskas pilskalna parka estrādē tā apmeklētājus iekustinās dažādu stilu mūzikas ritmi: no liriskām un smeldzīgām blūza melodijām, virtuozi atskaņotām džeza pērlēm un etno skaņām līdz pat aizraujošiem roka meistarstiķiem, viesiem piedāvājot plašu, izmeklētu programmu visprasīgākajiem mūzikas baudītājiem.

Vasaras festivālā kopā būšanas prieku brīvdabas koncertos uz “Knifs?" skatuves radīs atzīti talanti ar spēcīgu skatuves harismu - roka grandi ar nemainīgu vērtību grupa "Līvi”, populārās dažādu mūzikas žanru grupas “Big Al & The Jokers”, “Dakota”, “Ducele”, ”Inokentijs Mārpls”, kā arī “The Hobos & Ralfs Eilands” un daudzi citi.

Īpašus muzikālus pārsteigumus apmeklētājiem pēc pusnakts sagādās kluba “u.t.t.” mūziķu pamatsastāvs – Juris Kristons, Egons Kronbergs, Mārtiņš Burkevics un Vilnis Krieviņš, pēc vislabākajām tradīcijām izklaidējot dziedāt un dejot gribošos festivāla baudītājus.


Ģitāras mūzikas gardēžiem Aivara Hermaņa, Vjačeslava Mitrohina un Mārča Auziņa vārdi ir kā garants augsti profesionālām un daudzveidīgām, niansētām programmām, kas katru reizi ir atšķirīgas, piemērojoties videi un auditorijai.

 

“Katrīna Gupalo un Smukais Lībietis” būs emocionāli piesātināts koncerts, kurā savijas pasaulē iemīļotas dziesmas ar mūziķu - dziedātājas un pianistes Katrīnas Gupalo, meistarīgo ģitāristu Riharda Lībieša un Ginta Smukā pašu oriģinālkompozīcijām.

 

Divi tembrāli atšķirīgi, tomēr savā spēkā, krāsu daudzveidībā un niansētībā līdzvērtīgi intrumenti ērģeles un ģitāra divu virtuozu Ilonas Birģeles un Armanda Alkšņa izpildījumā. Festivāla programmu bagātinās noskaņām, skaņu vibrācijām piesātināts koncerts "Neredzamā klātbūtne" Bauskas Svētā Gara Evaņģēliski luteriskā baznīcā par ziedojumiem Ukrainas atbalstam.

 

Šogad festivāla uzmanības centrā ir ģitāra – vērīgs skatītājs logotipā saskatīs gan nosacītas stīgas, gan ģitāras korpusu, kā arī pats notikuma nosaukums ir radies no mūziķu bieži lietota vārda “knifs”.

 

Festivāls “Knifs?” – pārbaudītas muzikālās vērtības visprasīgākajiem mūzikas baudītājiem!

 

1.jūlijs, piektdiena (sākums no plkst. 18.00)
OJA Trio, Ivars Pētersons, Ducele, Klaidonis, Big Al & The Jokers, Dakota un draugi, Katrīna Dimanta, "Tarkšķu" mandolīnisti, Eazy Riders, Audiokvartāls, Linita, Ivars Pētersons, Igo.


2.jūlijs, sestdiena (sākums no plkst. 14.00)
Ilona Birģele un Armands Alksnis koncertā "Neredzamā klātbūtne" (Bauskas Svētā Gara baznīcā plkst. 12:00), Big Friday, Aivars Hermanis un Aija Vītoliņa, Mārcis Auziņš, Vjačeslavs Mitrohins & Friends Orchestra, Katrīna Gupalo un Smukais Lībietis, Inokentijs Mārpls, Laime pilnīga, Līvi, The Hobos & Ralfs Eilands, Igo, Grupa "Noslēpums", Muuna, Ilona Balode un Valērijs Cīrulis, Baiba Ērgle, Lavrix Blues Band, Igo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas