Otrdiena, 19. Janvāris, 2021. Alnis, Andulis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Sabiedriskās apspriešanas sanāksme par Mūsas gājēju tiltiņa izbūvi norit atbalstošā gaisotnē


Sabiedriskās apspriešanas sanāksme par Mūsas gājēju tiltiņa izbūvi norit atbalstošā gaisotnē2015.08.18 Komentāri (0) Sabiedriskās apspriešanas sanāksme par Mūsas gājēju tiltiņa izbūvi norit atbalstošā gaisotnē

Publiskās apspriešanas sanāksme par gājēju tilta pār Mūsas upi izbūvi atbilstoši SIA „BT Projekts” izstrādātajam tehniskajam projektam Bauskas novada pašvaldībā notika 17.augustā.

Uz tikšanos ar pašvaldības speciālistiem un projektētāja pārstāvi bija ieradušies 13 iedzīvotāji. Klātesošie tika iepazīstināti ar jaunbūvējamā tilta projektu, interesenti varēja aplūkot arī jaunā trošu tiltiņa pār Mūsu vizualizācijas.

Kopumā publiskās apspriešanas sanāksme notika pozitīvā un atbalstošā gaisotnē. Klātesošie Bērzkalnu iedzīvotāji ļoti pozitīvi novērtēja pašvaldības ieceri jaunā tiltiņa izbūvē. Iedzīvotājus interesēja, vai projektētājs ir ņēmis vērā tiltiņa applūšanas iespējas, kā uz tilta varēs nokļūt iedzīvotāji ar īpašām vajadzībām un māmiņas ar bērnu ratiņiem. Uz interesējošiem jautājumiem iedzīvotāji saņēma speciālistu atbildes.

Jau iepriekš pašvaldība informēja, ka ar Bauskas novada domes 2015.gada 26.jūnija lēmumu „Par gājēju tilta pār Mūsas upi būvniecības publiskās apspriešanas rīkošanu” uzsākta gājēju tilta pār Mūsas upi būvniecības atbilstoši SIA „BT PROJEKTS” izstrādātajam tehniskajam projektam publiskā apspriešana. Publiskās apspriešanas termiņš ir no 2015.gada 3.augusta līdz 2015.gada 24.augustam. Līdz šim datumam novada pašvaldībā vēl var iesniegt arī aptaujas anketas, paužot viedokli jauna par gājēju  tilta izbūvi pār Mūsu.

Aptaujas lapas viedokļa paušanai var saņemt un iesniegt Bauskas novada domē, Klientu apkalpošanas centrā Uzvaras ielā 1, Bauskā.

Aptaujas lapas pieejamas arī www.bauska.lv sadaļā „Līdzdalība”. Ar drošu elektronisko parakstu parakstītas aptaujas lapas var iesniegt arī elektroniski, sūtot uz e-pasta adresi dome@bauska.lv.

Līdz 18.augustam savu viedokli bija pauduši ap 100 Bauskas novada iedzīvotāju.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas