Svētdiena, 28. Novembris, 2021. Olita, Rita, Vita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Sabiedriskā labuma organizācija „Laiks Jauniešiem” divu nedēļu laikā palīdzējusi 136 ģimenēm no Bauskas novada un Rīgas pilsētas


Sabiedriskā labuma organizācija „Laiks Jauniešiem” divu nedēļu laikā palīdzējusi 136 ģimenēm no Bauskas novada un Rīgas pilsētas2020.05.05 Komentāri (0) Sabiedriskā labuma organizācija „Laiks Jauniešiem” divu nedēļu laikā palīdzējusi 136 ģimenēm no Bauskas novada un Rīgas pilsētas

Lai sniegtu atbalstu grūtībās nonākušajām ģimenēm Bauskas novadā un Rīgas pilsētā biedrība „Laiks Jauniešiem” pirms divām nedēļam uzsāka jaunu projektu „Laiks Jauniešiem atbalsts grūtībās nonākušajām ģimenēm Bauskas novadā un Rīgas pilsētā” un divu nedēļu laikā palīdzējusi 79 ģimenēm no Bauskas novada un 57 ģimenēm no Rīgas pilsētas.

2019.gadā nogalē biedrība tika dibināta Bauskas novadā, Īslīces pagastā, darbojamies atbalstot bērnus un jauniešus, veidojot dažādus neformālās izglītības pasākumus, kursus un seminārus – bezmaksas. Piecu mēnešu laikā biedrības darbībā ir iesaistījušies jau teju 300 biedri no visas Latvijas. Regulāri kursi, semināri un neformālās izglītības pasākumi norisinās arī Rīgas pilsētā un tās apkārtnē. Pēc ārkārtas situācijas beigām LJ uzsāks darbu pie jauniešu mājas veidošanas Rīgā.

 

„Laiks Jauniešiem” projekts „Atbalsts grūtībās nonākušajām ģimenēm” ir radies pēc valdes un jauniešu-biedru iniciatīvas piesaistot dažādu uzņēmumu atbalstu, līdzcilvēku atbalstu pārtikas paciņu izveidē un finansiālu atbalstu degvielas nodrošināšanā kā arī biedru (jauniešu) ziedojumiem. Biedrība, kura aktīvi atbalsta bērnus un jauniešus nevarēja palikt malā – esam nolēmuši, ka projektu atbalstam grūtībās nonākušajām ģimenēm realizēsim līdz pat 2020. gada nogalei ar iespējamu projekta turpinājumu arī jaunajā gadā.

 

Biedrības Valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis, lūdz, Latvijas uzņēmumus atsaukties biedrības aicinājumam un iesaistīties projektā ar savas produkcijas ziedojumu. Turpinām saņemt daudzus zvanus un gaidām jaunus arī no līdzcilvēkiem, kuri ir gatavi izveidot savas pārtikas paciņas vai palīdzēt ar finansiālu atbalstu degvielas nodrošināšanā. Ir jāturpina palielināt apgriezieni, jo palīdzības saucienus saņemam katru dienu un ģimenēm palīdzība ir akūti nepieciešama. Daudzas no atbalstītajām ģimenes nav kvalificējušās atbalstam novados un dzīvo uz pārtikšanas sliekšna.

 

Aicinām ģimenes nekautrēties un nepieciešamības gadījumā sazināties ar biedrības „Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētāju Gintu +371 28646934 vai  Īslīces pagasta iedzīvotāju un vienu no projekta koordinatorēm Evitu Novicku +371 25959432 un vienoties par palīdzības sniegšanu. Pēc Jūsu lūguma -  garantējam anonimitāti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biedrības kontaktinformācija:
Mobilais tārunis: +371 28646934
E-pasts: laiksjauniesiem@gmail.com
Facebook: @LaiksJauniesiem
Instagram: @LaiksJauniesiem
Mājaslapa: www.laiksjauniesiem.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas