Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

RTU aicina vidusskolēnus sekot inženierzinātņu studentiem


RTU aicina vidusskolēnus sekot inženierzinātņu studentiem2014.10.03 Komentāri (0) RTU aicina vidusskolēnus sekot inženierzinātņu studentiem

2014. gada 30. septembrī – Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina vidusskolēnus līdz 13. oktobrim pieteikties dalībai projektā «Seko studentam», lai skolēnu rudens brīvlaikā dienu pavadītu kopā ar RTU studentiem un iepazītu viņu ikdienu.

Projekta laikā – no 27. līdz 31. oktobrim – vidusskolēni varēs izvēlēties interesējošo RTU fakultāti un studiju programmu un sekot kāda studenta gaitām lekcijās, laboratorijas darbos, semināros, praktiskajās nodarbībās un bibliotēkā. Piedaloties projektā, skolēni varēs iepazīsties arī ar plašajām ārpusstudiju aktivitātēm: sporta komandām, tautas mākslas kolektīviem un RTU Studentu parlamenta (SP) darbību.

RTU pirmā kursa students Rolands Fedotovs, pērn piedaloties projektā «Seko studentam», guvis pārliecību, ka vēlas studēt tieši RTU. «Mans ceļš uz RTU sākās ar piedalīšanos vasaras nometnē skolēniem «Pasaule pieprasa tehniskos prātus». Piedaloties projektā «Seko studentam» un apmeklējot vairākas RTU fakultātes, sapratu, ka vēlos studēt Būvniecības inženierzinātņu fakultātē (BIF). Esmu jau sācis darboties RTU BIF Studentu pašpārvaldē, piedalos arī pirmkursnieku nometnēs, kur iepazīstu kursa biedrus un citu fakultāšu studentus. Tas dod pārliecību, ka esmu pareizajā vietā, kur iegūt augsta līmeņa izglītību un satikt cilvēkus ar līdzīgām interesēm,» saka R. Fedotovs.

Dalībai projektā «Seko studentam» var pieteikties līdz 13. oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu: skolēni – ej.uz/skolens_seko_14rudens un studenti – ej.uz/studentam_seko_14rudens.
 
Projekta mājaslapa: http://sekostudentam.rtu.lv/ 
Projekta video: https://www.youtube.com/watch?v=dilU7J9Nbss

Papildu informācija:
Santa Trokša,
RTU Komunikācijas un mārketinga departamenta
Mārketinga projektu nodaļas projektu vadītāja
Tālr.: 67089891, 29913283
E-pasts: santa.troksa@rtu.lv

Informāciju sagatavoja:
Ēriks Badamšins,
RTU Komunikācijas nodaļas
sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr.: 67089878, 28610008
E-pasts: eriks.badamsins@rtu.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas