Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Rīgas un Pasta ielas krustojumā bijušās sinagogas vietā sāk pirmos soļus piemiņas vietas izveidei


Rīgas un Pasta ielas krustojumā bijušās sinagogas vietā sāk pirmos soļus piemiņas vietas izveidei2017.06.30 Komentāri (0) Rīgas un Pasta ielas krustojumā bijušās sinagogas vietā sāk pirmos soļus piemiņas vietas izveidei

Bauskas novada pašvaldībā 2017.gada 29.martā notika sanāksme, kurā piedalījās biedrības „Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padome” izpilddirektore Gita Umanovska un tēlnieks Ģirts Burvis. Sanāksmes mērķis bija iepazīties ar tēlnieka Ģ.Burvja ideju/ skici ar simbolisku nosaukumu „Sinagogas dārzs”.

Biedrība „Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padome” ir pasūtījusi metu, lai Bauskas vecpilsētā bijušās sinagogas vietā (Rīgas un Pasta ielas krustojums) ierīkotu piemiņas vietu. Tēlnieks izgatavojis skices, ir veikta vizualizācija konkrētajā vidē. Projekts tiks finansēts no biedrības „Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padome” līdzekļiem.

Lai nodrošinātu veiksmīgu projekta realizāciju, Bauskas novada pašvaldībai ir jāsagatavo teritorija – jālikvidē koki un krūmi. SIA “Vides serviss” to plāno veikt tuvākajā laikā.

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas