Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas piedāvājums Bauskas novada jauniešiem Karjeras nedēļā


Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas piedāvājums Bauskas novada jauniešiem Karjeras nedēļā2016.10.14 Komentāri (0) Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas piedāvājums Bauskas novada jauniešiem Karjeras nedēļā

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija sadarbībā ar Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļu un Bauskas pilsētas pamatskolu 13.oktobrī organizēja karjeras pasākumu Bauskas novada skolu 7.-9.klašu skolēniem. Vairāk kā 60 jaunieši tika aicināti doties ceļojumā karjeras pasaulē un apmeklēja četras stacijas.

Stacijās pasākuma dalībniekus gaidīja karjeras konsultante, RPIVA docētāji, kā arī studenti. Jaunieši tika iesaistīti dažādās sevis izzināšanas aktivitātēs, saņēma vērtīgu informāciju par savas karjeras plānošanu un veidošanu, klausījās  pieredzes stāstos, veidoja kopbildi. Divu stundu garais ceļojums pagāja nemanot un no dalībnieku puses tika pozitīvi novērtēts. Viņi teica atzinīgus vārdus RPIVA pārstāvjiem un Bauskas pilsētas pamatskolai par interesanto, vērtīgo pasākumu.

RPIVA Bauskas filiāles vadītāja Aija Spriņķe

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas