Piektdiena, 02. Decembris, 2022. Meta, Sniedze

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Rīgas Gospelkora koncerts Bauskas Kultūras centrā


Rīgas Gospelkora koncerts Bauskas Kultūras centrā2014.12.14 Komentāri (0) Rīgas Gospelkora koncerts Bauskas Kultūras centrā

„Katru reizi, kad jūs viens otru uzlūkojat ar sirds acīm, ar smaidu uz lūpām, ir Ziemassvētki” 

Adventes laikā Rīgas Gospelkoris dosies koncerttūrē - priecēs Cēsu, Gulbenes, Smiltenes, Bauskas, Lielvārdes, Ogres, Piņķu, Tukuma  un Rīgas klausītājus. Svētku koncertprogramma atšķirsies no citām, jo šogad koris savus koncertus veltīs mūziķim, kas dziedātājus, gadiem ejot, iedvesmojis visvairāk – mūsdienu gospel mūzikas leģendai Kirkam Frenklinam. 

„Vairāk kā 10 kora pastāvēšanas gados esam izpildījuši daudz un dažādu autoru dziesmas, bet tagad ir pienācis brīdis pateikt paldies kora pirmajam iedvesmas avotam. Nav bijis koncerts, kurā mēs neizpildītu kādu skaņdarbu no Kirka Frenklina plašās daiļrades, tādēļ šajā svētku programmā skanēs kora mīļākās dziesmas no mākslinieka repertuāra, kā arī, protams, dziesmas Ziemassvētku noskaņās ,” pastāstīja kora diriģents Jānis Maslovskis.

Kirks Frenklins ir viens no pirmajiem, kurš apvienoja tādus mūzikas žanrus kā „gospel”, „hip hop”, un „R&B”, rezultātā apvienojot arī šo žanru piekritējus. Savu profesionālo darbību mūziķis sāka jau 1992.gadā, muzicējot gan kopā ar paša izveidotiem koriem, gan kā solomākslinieks. Viņš ir saņēmis 9 „Grammy” balvas, 16 „Dove Awards” un citas prestižas mūzikas balvas, aizraujot dažādu paaudžu klausītājus visā pasaulē. 

Rīgas Gospelkoris pastāv jau vairāk kā 10 gadus, kuru laikā tas aktīvi koncertējis kā Latvijā, tā arī citviet pasaulē - ASV, Norvēģijā, Vācijā, Kiprā uc.. Kora dziedātāji pieredzi smēlušies pie slaveniem gospel mūzikas pasniedzējiem un izpildītājiem no ASV, Polijas, Lielbritānijas un Vācijas, lai ar savu skanējumu iepriecinātu klausītājus Latvijā. Savus darba augļus koris plūca šajā vasarā, Pasaules koru olimpiādē, kur „Gospel” mūzikas čempionu kategorijā izcīnīja Zelta medaļu.

Ieeja koncertos par ziedojumu.
Informāciju sagatavoja Aiga Skrīvere
Rīgas Gospelkora pārstāve


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas