Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Rekonstruēto ielu atvēršanas svētki Codes pagastā


Rekonstruēto ielu atvēršanas svētki Codes pagastā2016.08.09 Komentāri (0) Rekonstruēto ielu atvēršanas svētki Codes pagastā

Pašlaik rit aktīvs būvniecības process kā pilsētā, tā pagastos. Šajā sezonā Bauskas novadā vienlaicīgi tiek attīstīti seši lieli būvniecības projekti – Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas infrastruktūras objektam – peldbaseins – sākta pamatu betonēšana, pār Mūsas upi iezīmējas gājēju tiltiņš, nupat nosvinēti Spāru svētki Sociālā dienesta Higiēnas centram, tiek pārbūvēta arī Bauskas Mūzikas skola. Novārtā netiek atstāti arī ceļi un ielas, kas svarīgi gan vietējiem iedzīvotājiem, gan Bauskas ciemiņiem.

Priecājamies, ka pēc rūpīgi ieguldīta darba varam priecāties par darba augļiem. Aprīlī sākta un pašlaik ir pabeigta Bauskas novada Codes pagasta Dreņģerkalna un Torņa ielas brauktuves seguma un esošā apgaismojuma pārbūve un sakaru komunikāciju aizsardzība. To nodrošināja SIA „Ceļu būvniecības sabiedrība „IGATE”” par kopējo līgumsummu 218 874,88 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Noslēgusies arī pērn septembrī sāktā gājēju celiņa un veloceliņa izbūve uz Īslīces pagasta Rītausmām. Tagad, dodoties uz pasākumiem Īslīces kultūras namā vai mājām Rītausmu ciemā, gājēji un velobraucēji var pārvietoties pa 2,25 - 2,50 metrus platu celiņu. Ietves segumu veido asfalts, bet paplašinātajās zonās starp brauktuvi, veloceliņu un autobusa platformu ir izbūvēts laukakmens bruģis. Būvdarbus veica SIA "Ceļu būvniecības sabiedrību "Igate"" par 601 930, 56 eiro ar pievienotās vērtības nodokli.

Nozīmīgus dzīves kvalitātes uzlabojumus pašvaldība cenšas sarūpēt ne tikai pilsētniekiem, bet arī pagastos mītošajiem novadniekiem. Par tradīciju jau kļuvuši rekonstruēto ielu atvēršanas svētki. Līdz šim svinīgi pieskandināta 1.Maija iela, Kraujas iela un Rīgas iela, jo 2014. gadā tās piedzīvojušas pilnīgu brauktuves seguma maiņu. Savukārt pērnā gada izskaņā atzīmēti ielu atvēršanas svētki Zemgaļu un Biržu ielās. Šovasar svētkus svinēsim Codes un  Īslīces pagastā.

Par novada teritorijas uzlabojumiem vēlamies priecāties kopā ar iedzīvotājiem un darbos atbildīgajiem, tādēļ 

aicinām uz

Dreņģerkalna un Torņa ielas atvēršanas svētkiem.

9.augustā plkst.19 gaidīsim Bauskas novada Codes pagasta Jauncodē pie Dreņģerkalna

ielas sākuma, lai dotos kopīgā pastaigā pa sakārtotajām ielām.

Sanākušos uzrunās domes vadība, tiks sumināti būvuņēmēji un iesaistītās personas. Kopā ar folkloras kopu “Dreņģeri” pieskandināsim atjaunotās ielas un kopīgās pastaigas galapunktā baudīsim kādu nelielu svētku mielastu.

Novada pašvaldība rosina iedzīvotājus, kuru dzīvesvieta atrodas Dreņģerkalna un Torņa ielā ne vien piedalīties, bet arī līdzdarboties. Aicinām iedzīvotājus ielas atvēršanas pasākuma laikā pie sava īpašuma izvietot ziedu vāzes un meijas, radot svētku noskaņu sev un apkārtējiem.

Pēc Dreņģerkalna un Torņa ielas atvēršanas svētkiem, augusta otrajā pusē godināsim jaunizveidoto gājēju un veloceliņu no Bauskas uz Īslīces pagasta Rītausmām. Lai turpinātu sakopt jaunas vietas Bauskas teritorijā, pašvaldība parakstījusi līgumu ar SIA “VIONA” par Miera ielas un Mūsas ielas grants seguma nomaiņu pret bruģi.

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas