Trešdiena, 05. Oktobris, 2022. Amālija, Amēlija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Rekonstruēto ielu atvēršanas svētki Bauskā


Rekonstruēto ielu atvēršanas svētki Bauskā2014.12.16 Komentāri (0) Rekonstruēto ielu atvēršanas svētki Bauskā

Gada noslēgums ir laiks, kad atskatāmies uz paveikto un ar cerībām un darba sparu raugāmies nākotnē. Ziemassvētki ir labu domu, labu darbu un dāvanu laiks. Bauskas novada pašvaldība saviem iedzīvotājiem šajā gadā ir dāvājusi ziedošu novadu vasarā un sakārtotas izglītības iestādes rudenī. Viens no nozīmīgākajiem ieguldījumiem ir sakārtotās pilsētas ielas un gājēju ietves, kas priecēs kā iedzīvotājus, tā pilsētas viesus gadu no gada. 11.novembrī, Lāčplēša dienā, pašvaldība aicināja pilsētas iedzīvotājus kopīgi atklāt rekonstruēto Mūsas tiltu, šajās pirmssvētku nedēļās kopā ar iedzīvotājiem vēlamies priecāties par sakārtotajām pilsētas ielām, tādēļ aicinām iedzīvotājus uz

Bauskas pilsētas ielu atvēršanas svētkiem.

 

 

 

16.decembrī svētkus svinēs 1.Maija iela. Plkst.17:30 iedzīvotāji aicināti pulcēties Pilskalna ielas un 1.Maija ielas krustojumā, lai dotos kopīgā pastaigā pa sakārtoto 1.Maija ielu līdz Uzvaras ielai.

17.decembrī priecāsimies par rekonstruēto Kraujas ielu. Plkst.17:30 sanāksim kopā Pilskalna ielas un Kraujas ielas krustojumā un dosimies līdz pat Zaļajai ielai, novērtējot paveikto.

18.decembrī svētki ienāks Vecpilsētā. Plkst.17:30 iedzīvotāji tiks gaidīti Rātslaukumā, lai kopīgi izstaigātu bruģī klāto Rīgas ielu.

22.decembrī svinīgi atklāsim Sporta ielu. Plkst.17:30 aicinām iedzīvotājus pulcēties Krasta un Sporta ielas krustojumā, lai dotos pa jaunu segumu ieguvušo Sporta ielu līdz pat Pilskalna ielai.

Ik vienā no pasākumiem sanākušos uzrunās domes vadība, tiks sumināti būvuzņēmēji un projektētāji. Kopā ar budēļiem pieskandināsim atjaunotās ielas un kopīgās pastaigas galapunktā baudīsim siltu tēju un kādu uzkodu ar Ziemassvētku garšu!

Novada pašvaldība rosina iedzīvotājus, kuru dzīvesvieta atrodas kādā no sakārtotajām ielām ne vien piedalīties, bet arī līdzdarboties. Šajā tumšajā laikā īpaša nozīme ir gaismai, jo tā dāvā mājīguma un siltuma sajūtu, tāpēc aicinām iedzīvotājus ielas atvēršanas pasākuma laikā ielas malā pie sava īpašuma izvietot burciņas ar svecītēm. Izgaismosim kopīgi paveikto darbu, padarīsim to redzamu un leposimies, ka mūsu pilsēta top skaistāka! Radīsim svētkus kopā!

Ieva Šomina,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas