Sestdiena, 28. Maijs, 2022. Vilhelms, Vilis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Realizēts projekts „Sakopsim savu māju!”


Realizēts projekts „Sakopsim savu māju!”2018.10.08 Komentāri (0) Realizēts projekts „Sakopsim savu māju!”

Daudzdzīvokļu māja E.Kapkalna ielā 3 atrodas Bauskas novada Īslīces pagasta Bērzu ciematā. 2013.-2014.gadā, realizējot ERAF finansēto ūdenssaimniecības attīstības projektu, mājai pieguļošā zeme visapkārt tika izrakņāta un savulaik mājas iedzīvotāju ierīkotais dzīvžogs un citi apzaļumošanas stādījumi tika izrakti un iznīcināti. Stādījumu atjaunošanas un mājas apkārtnes apzaļumošanas darbu veikšanai pašvaldības projektu konkursā „Mēs savam novadam 2018” tika iegūts finansiāls atbalsts 680 EUR apmērā.

 

Projekta „Sakopsim savu māju!” realizēšana tika uzsākta augustā un turpinājās līdz septembra beigām. Šajā laika posmā izdevās paveikt visus plānotos darbus. Vecajai kanalizācijas akai, kas turpmāk kalpos kā vasaras ziedu kompozīcijas paliktnis, veikta dekoratīva apdare. Tika iegādāta melnzeme grunts ielabošanai stādījumu vietās un zālāja teritorijas izlīdzināšanai, kā arī dolomīta šķembas iebraucamā ceļa seguma uzlabošanai. Ierīkoti vairāki apstādījumi – trīs puķudobes, košumkrūmu kompozīcija un tūju dzīvžogs. Nomainīta paštaisītā mājas adreses plāksnīte pret standartiem atbilstošu.

 

Projekta realizācijā mājas iedzīvotāji ir ieguldījuši daudzas fiziski smagas darba stundas, jo lielākā daļa izlīdzināšanas, rakšanas, stādīšanas, laistīšanas darbu tika paveikti ar rokām. Gan materiālu, gan finansiālu atbalstu saņēmām arī no zemnieku saimniecības „Drunkas”.

 

Ir prieks un gandarījums par paveikto, ciemata iedzīvotāji ir pamanījuši un izteikuši atzinīgus vērtējumus par sakopto mājas apkārtni. Ja jums ir ideja, kā uzlabot savu un novada iedzīvotāju dzīves kvalitāti, izmantojiet iespēju gūt atbalstu pašvaldības projektu konkursā „Mēs savam novadam”!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaira Dundure, 
projekta vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas