Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Radio SWH 28. dzimšanas dienu svin dodoties tūrē izzināt Latviju, piestās arī Bauskā


Radio SWH 28. dzimšanas dienu svin dodoties tūrē izzināt Latviju, piestās arī Bauskā2021.04.28 Komentāri (0) Radio SWH 28. dzimšanas dienu svin dodoties tūrē izzināt Latviju, piestās arī Bauskā

No 5. maija līdz 21. maijam Radio SWH, svinot savu 28 gadu dzimšanas dienu, dosies Latvijas novadu izziņas tūrē, apciemojot 16 Latvijas pilsētas un novadus un pietuvinot mūziku saviem klausītājiem.

Maija mēnesī Radio SWH jeb tautā dēvētais “Oranžais rādžiņš” nolēmis savus svētkus svinēt, ar unikālo radio mobilo studiju apceļojot Latviju un iepazīstot Latvijas novadu sniegtās iespējas, skaisto dabu un pats svarīgākais – satiktu savus klausītājus.

“Mēs paspējām šī gada laikā uzbūvēt jaunu, modernu pārvietojamo radio studiju, un tagad varam aizbraukt uz jebkuru mūsu zemes nostūri un raidīt no turienes. Vai tas būtu meža vidus, ezera krasts, tirgus laukums vai sporta stadions, ” stāsta AS “Radio SWH” valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics. “Maijā būsim svaiga gaisa radio, būsim Dzimtenes radio!”.

 

Bauskā radio studija uz riteņiem piestās 10.maijā. Par dažādām tēmām un aktualitātēm Bauskas novadā runās dažādu jomu un interešu grupu pārstāvji:

  • Jānis Mičulis, Bauskas lokālpatriots - par mīlestību pret Bausku un citām nopietnām un nenopietnām tēmām.
  • Ineta Ruhocka, Bauskas novada administrācijas izpilddirektora vietniece - par pašvaldībā paveikto un plānoto.
  • Inese Turkupole - Zilpure, Bauskas Tūrisma informācijas centra vadītāja - par tūrismu Bauskā un novadā.
  • Elīna Māla, Bauskas Kultūras centra direktora vietniece kultūras darbā - par kultūras dzīvi novadā un Bauskā, pasākumiem, festivāliem.
  • Keita Luīze Muceniece, Bauskas novada Jauniešu domes dalībniece - par aktualitātēm jauniešu vidū, jauniešu domes darbu. 
  • Aigars Urtāns, Bauskas muzeja Vēstures nodaļas vadītājs - par Bauskas un novada vēsturi.

 

Latvijas novadu izziņu tūres laikā 16 dienās tiks apciemotas 16 pilsētas un novadi – Ventspils un Ventspils novads, Grobiņas, Saldus, Bauskas, Gulbenes, Madonas, Saulkrastu, Limbažu, Salaspils, Ķekavas un Olaines novadi, kā arī Valmiera, Cēsis, Sigulda un Ādaži. Tūres ietvaros katru dienu Radio SWH translēs iespaidīgus rīta šovus, kurās piedalīsies spožās un vienmēr enerģiskās Radio SWH ētera personības - Sanda Dejus, Kaspars Breidaks, Juta Jazz, Andris Freidenfelds, Artis Dvarionas, Arturs Krūzkops, Ligita Mieze un Edgars Barbaks.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radio SWH kopā ar sadarbības pilsētu pašvaldībām, Volkswagen Komerctransports un Hesburger ievēros visus nepieciešamos epidemioloģiskos ierobežojumus un saglabās drošību!


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas