Pirmdiena, 15. Augusts, 2022. Dzelde, Zelda, Zenta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Projektu konkursa „Mēs savam novadam 2021" balsojums noslēgsies 15.aprīlī plkst.17.00


Projektu konkursa „Mēs savam novadam 20212021.04.01 Komentāri (0) Projektu konkursa „Mēs savam novadam 2021" balsojums noslēgsies 15.aprīlī plkst.17.00

Bauskas novada pašvaldība šī gada martā izsludināja projektu konkursu „Mēs savam novadam 2021”, paredzētais finansējums projektu īstenošanai 10 000 EUR. Projekta mērķis ir veicināt sabiedrībai nepieciešamu, sabiedriski nozīmīgu projektu un pasākumu īstenošanu Bauskas novada teritorijā, uzlabojot dzīves kvalitāti novada iedzīvotājiem, kā arī veicināt atbildību par savas dzīves vides un dzīves kvalitātes uzlabošanu un attīstīt sadarbību starp pašvaldību, nevalstiskajām organizācijām un uzņēmējiem. 

Balsojums tiks pieņemts līdz 15.aprīlim, plkst.17.00!

Saite uz iespēju nobalsot - https://forms.gle/vh16SX2hbTSoYqCq7

Projekts, projekta sagatavotājs Projekta mērķis

Atjaunot bērnu rotaļu laukuma aprīkojumu daudzdzīvokļu mājas “Ķirši” pagalmā, uzstādot koka pilsētiņu ar tornīti un slidkalniņu, lai nodrošinātu iespēju bērniem droši un aktīvi pavadīt savu brīvo laiku.

Ierīkot vietu, kur kopīgi pavadīt laiku un baudīt atpūtu pie dabas.

Modernizēt Ceraukstes Tautas namā tehnisko nodrošinājumu.

Izveidot dažāda vecuma bērniem drošu, interesantu un funkcionālu bērnu rotaļu laukumu Pilskalna ielas daudzdzīvokļu mājas Nr.51 un Upmalas ielas daudzdzīvokļu mājas Nr.4 pagalmā, kuru iespējams apmeklēt ikvienam bērnam.

Sadarbībā ar Igaunijas, Krievijas votu pārstāvjiem, Latvijas vēsturniekiem un etnogrāfiem izveidot videokursu par votu un krieviņu vēsturi, tradīcijām, ticējumiem, kulinārijas priekšnesumiem, votu-krieviņu valodas īsu kursu, mūziku, un daudz ko citu.

Uzbūvēt Bauskas novadā PIRMO velo parku visu vecumu un līmeņu velo, skrituļslidu un skeitborda cienītājiem, lai dažādotu brīvā laika pavadīšanas iespējas, veicinātu aktīvu dzīvesveidu, samazinātu laiku, ko jaunieši pavada pie ekrāniem un sāktu veidot Uzvaru par velobraucējiem draudzīgāko ciematu Latvijā.

Turpināt sakopt Bauskas Sv. Gara baznīcas dārzu atbilstoši 2019.gadā izstrādātajai teritorijas labiekārtojuma un apstādījumu koncepcijai un 2020.gadā veiktajiem sakopšanas darbiem.

Ceļu satiksmes mācību laukuma izveide bērniem Bauskas novada pirmsskolas izglītības iestādes „Pasaulīte” teritorijā ar idejas moto “Esi braucējs, Esi drošs!”

Izveidot jaunu vides objektu Rīgas ielā 14, vienotā darbā un idejā apvienojot “mājsēdē iesprostotos” iedzīvotājus, tādējādi popularizējot ēku pareizu uzturēšanu.

Medijpratības nodarbību īstenošanā informēt sabiedrību par dezinformācijas draudiem, viltus ziņu izplatību, naida runas un viedokļa atšķirību.

Lai attīstītu, pilnveidotu, dažādotu un papildinātu Bauskas pilsētvidi ar interaktīviem vides objektiem, akcentējot mākslas un kultūras nozīmi, Bauskas un novada bagātā un daudzveidīgā vēsturiskā mantojuma dažādību, biedrība vēlas izveidot viesiem pieejamu vides objektu „Skaņsēta”.

Ierīkot videonovērošanas sistēmu, lai varētu nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību daudzdzīvokļu dzīvojamo māju Centra ielā 16, 18, 20, 22 un 24 teritorijā.

Atsākt klātienes sacensības dambretē, iesaistot šajā sporta veidā bērnus un arī pieaugušos, kā arī ļaut izjust spēlētprieku tiem, kam klātienes sacensības pēdējā gada laikā bija liegtas, tādā veidā veicinot vienotības sajūtu visā novada teritorijā.

Iedzīvināt Bauskas novada karoga plašu lietošanu ikdienā novada pašvaldības, valsts iestāžu, kā arī privātmāju rotāšanā un ar regulāru atgādinājumu metodi pievērst vietējās sabiedrības uzmanību  par Bauskas apvedceļa (A7) izbūves nepieciešamību.

Sakārtot Lielupes krasta infrastruktūru Ceplī, nodrošinot drošu vidi Cepļa iedzīvotājiem un tūristiem.

Veicināt socializēšanos un drošu attiecību veidošanu ārpusģimenes aprūpē augošo vienaudžu vidū, veicināt viņu fiziskās aktivitātes, stiprināt pusaudžu spēju un pārliecību strādāt komandā un attīstīt prasmes patstāvīgas dzīves uzsākšanai.

Radīt koptu, labiekārtotu un drošu vidi Ceraukstes un Brunavas pagasta jaunākajiem iedzīvotājiem. 

Izveidot jaunu vides objektu ar BNJD logo un Bauskas moto „Vieta, kur satiekas”.

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas