Otrdiena, 27. Septembris, 2022. Ādolfs, Ilgonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Projekts „Latvijas Dzīļu Atklājēji” viesojas Bauskā


Projekts „Latvijas Dzīļu Atklājēji” viesojas Bauskā2014.05.26 Komentāri (0) Projekts „Latvijas Dzīļu Atklājēji” viesojas Bauskā
Piektdien, 23.maijā, Bausku apmeklēja projekta „Latvijas Dzīļu Atklājēji” dalībnieki. 
 
Jaunie ģeologi vadīja īpašu stundu Bauskas pilsētas pamatskolas skolēniem, apskatīja Bauskas pili, Bauskas Rātsnamu un Tūrisma informācija centru.
 
„Mums bija liels prieks apmeklēt pili, Rātslaukumu, kā arī Bauskas Pilsētas pamatskolu! Brīnišķīgie skolas sestās un astotās klases skolēni, stunda ar jums bija neticami interesanta, un bija lieliski ar jums veikt eksperimentus, atbildēt uz jūsu labajiem jautājumiem! Satikt tik draudzīgus un zinošus, zinātkārus skolēnus kā jūs bija ļoti patīkami!,” ar iespaidiem no  Bauskas dalās projekta „Latvijas Dzīļu Atklājēji” dalībnieki.
 
Projektu "Latvijas Dzīļu Atklājēji" uzsākuši Latvijas jaunie ģeologi, lai izzinātu Latvijas dzīles un pierādītu, ka arī Latvijas dzīlēs ir bagātības, ar ko lepoties,un visvairāk - vērtīgs ūdens. Projekts tiek realizēts sadarbībā ar Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāti. Latvijas Dzīļu atklājēju mērķis ir veicināt iedzīvotāju patriotismu un izglītot sabiedrību par to, kādas vērtības slēpjas mūsu zemes dzīlēs.
 
Projekta iniciatori - četri jaunie ģeologi (kas pašlaik studē vai ir pabeiguši studijas LU) Jānis Bikše, Zane Žīgure, Inga Retiķe un Kristaps Caune - projekta ietvaros dodas viesos uz dažādām Latvijas pilsētām, stāstot par projektu un izglītojot. Viņu piedzīvojumiem varēs sekot līdzi sociālajos medijos.
 
Vairāk par projekta dalībnieku viesošanos Bauskā meklē sociālajos tīklos:
Facebook: lapas nosaukums "Latvijas Dzīļu Atklājēji" 
Draugiem.lv : http://www.draugiem.lv/dzilu-atklajeji/
Twitter: @dziluatklajeji
 

Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas