Otrdiena, 16. Augusts, 2022. Astra, Astrīda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Projekts „Ģimeņu stiprināšana un atbalsts Bauskas novadā”. Izvēlies Mīlestību


Projekts „Ģimeņu stiprināšana un atbalsts Bauskas novadā”. Izvēlies Mīlestību2014.06.02 Komentāri (0) Projekts „Ģimeņu stiprināšana un atbalsts Bauskas novadā”. Izvēlies Mīlestību

Šā gada 21.maijā trīs Bauskas novada ģimeņu bērniem (kopā 12) bija iespēja doties ekskursijā, kuru organizēja un finansiāli nodrošināja Ivanda un Andris Bites. Ģimene jau ceturto gadu sadarbojas ar projekta sociālo darbinieci L.Lapsu un kopīgi izvērtē un atbalsta ģimenes ar bērniem, kuras nonākušas sociālo darbinieku redzeslokā. 

Ivanda noorganizēja ekskursiju uz konfekšu fabriku „ Laima” un izklaidi „ Fantasy Park” teritorijā, un noslēgumā, protams, gardu maltīti. Bija sarūpēti dzeramie, pīrādziņi un augļi, ko ceļā uz Rīgu bērni notiesāja gardu muti.  

„ Laima” glabā daudzas liecības par laikiem, cilvēkiem un Mīlestību. Unikālā un interaktīvā ekspozīcijā bērniem bija iespēja vērot, kā top šokolādes brīnums. Muzeja apmeklējumu vadītāja Agnese, kura bērniem stāstīja un rādīja, kā no kakao pupiņām, kas atceļo no tālā Gvinejas līča Āfrikā, Rīgā top šokolāde.  Bērni dzēra tīru šokolādi! Tas arī mums, pieaugušajiem, bija gards pārsteigums! Pati ekskursijas kulminācija bija darbošanās šokolādes darbnīcā, kurā katrs bērns gatavoja savas unikālās šokolādes konfektes. Tas bija jautrs, izglītojošs un radošs pasākums. Bērnu priekam nebija gala! To izstaroja viņu acis, un smaidi ar šokolādi nosmulētajās sejiņās.

Pēc darbošanās šokolādes muzejā devāmies uz Fantasy Park. Visi izklaidējās bērnu rotaļu laukumā, šļūca pa slidkalniņiem, smējās un bija laimīgi. 

Rīgā daudzi no bērniem bija pirmo reizi. Redzot tramvaju, kāds iesaucās: „ Redzi, kur vilciens!” Bērni brauca ar eskalatoru neskaitāmas reizes – augšā un lejā. Tas viņiem bija kā brīnums, jo neviens bērns nebija stāvējis uz „braucošām trepēm”. 

Noslēgumā bērni paēda gardas pusdienas un katrs, pēc paša izvēles, tika pie garda saldējuma un laimīgi un noguruši devās uz autobusu.

Šī ekskursija bērniem sagādāja daudzus patīkamus pārsteigumus un emocijas. 
Paldies Bauskas novada domei par atbalstu, nodrošinot ekskursijai transportu, kas visas dienas garumā bija atvēlēts bērnu vajadzībām.

Projekta sociālā darbiniece Liene Lapsa


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas