Otrdiena, 21. Marts, 2023. Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Posta vides dekorus


Posta vides dekorus2015.03.27 Komentāri (0) Posta vides dekorus

Vien nedaudz vairāk par nedēļu un svinēsim skaistākos pavasara svētkus - Lieldienas!  Gatavojoties gaišajam notikumam, Bauskas novada pašvaldība parūpējusies par skaistiem vides elementiem – dekoriem, kas vēl tik pelēko pavasari padara košāku, vēsta par Lieldienu tuvošanos un priecē kā lielus, tā mazus pilsētniekus un viesus.

Krāsainās Lieldienu olas vietu pilsētā radušas zaļajās zonās iepretim novada domes ēkai, tirdzniecības centram „RIMI”, kā arī Korfa dārzā. Prieks redzēt, kā pavisam mazie pilsētnieki ar lielu interesi apskata krāsainās dekorācijas, daudzi vēlas iemūžināt sevi pie kādas no Lieldienu olām.

Dekori izgatavoti no kompozītmateriāla jeb stiklaplasta armēta poliestera. Tas ir materiāls ar augstu izturību un stingrību, tas ir arī korozijas noturīgs. Materiāla labās īpašības padara dizaina elementus izmantojamus ilgā laika periodā, un pašvaldības atbildīgie speciālisti cer, ka vēl vairākus gadus krāsainās olas varēs izstādīt pilsētā un to košums priecēs baušķeniekus. Tomēr, neskatoties uz augstvērtīgo izgatavošanas materiālu, visu var sabojāt. Diemžēl daudziem Bauskas bērniem un jauniešiem, šķiet, ir tieši šāds mērķis – uz dekoriem tiek kāpts, tiek lēkāts, tie tiek spārdīti kājām un dažādi citādi postīti, demonstrējot savu spēku, varēšanu un pārprastu drosmi. Ja dekori tiks sabojāti, to vietā netiks uzstādīti jauni, vides dekoru vienkārši nebūs. Dekorācijas pilsētā tika uzstādītas vien pirms dažām dienām, bet jau šobrīd ir bojāti to stiprinājumi.

Pašvaldība aicina!

Cienījamie vecāki, pārrunājiet ar savām atvasēm jautājumus, kas saistīti ar vides elementu saudzēšanu un cieņu pret paveiktu darbu. Garāmgājēji, ja redzat postām un bojājam izvietotās dekorācijas, nepalieciet vienaldzīgi! Ja nevēlaties audzināšanas darbā iesaistīties paši, informējiet Sabiedriskās kārtības nodaļas darbiniekus (Tālrunis 63960198, mobilās patruļas tālrunis: 20278188). Atgādinām, ka nepilngadīgo demolētāju vecākiem būs jāatlīdzina pašvaldības īpašumam nodarītie zaudējumi, bet pilngadīgajiem īpašuma bojātājiem būs jāmaksā pašiem!

Priecāsimies par pavasari, gaidāmajiem svētkiem un to vēstnešiem - dekoriem pilsētas ielās un laukumos! Saudzēsim un kopā rūpēsimies par vidi mums apkārt, bet ziemā uzkrāto enerģiju novirzīsim sportiskām aktivitātēm!

 

Ieva Šomina,
s
abiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas