Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Policijas informatīvajā teltī gaidīs lielus un mazus novada svētku dalībniekus


Policijas informatīvajā teltī gaidīs lielus un mazus novada svētku dalībniekus2014.08.02 Komentāri (0) Policijas informatīvajā teltī gaidīs lielus un mazus novada svētku dalībniekus

Valsts policijas Zemgales reģionālās pārvaldes Bauskas iecirknis Bauskas novada svētku ietvaros sagatavojis interesantas aktivitātes visas dienas garumā. 

Sestdien, 2.augustā, no plkst. 10.00 līdz 17.00 laukumā pie lielveikala „Rimi”, Valsts policijas informatīvajā teltī svētku dalībniekiem būs apskatāmi speclīdzekļi - roku dzelži, steki, šaujamieroči, bruņuvestes, u.c. Apmeklētājiem būs iespēja uzvilkt bruņuvesti, galvā uzlikt ķiveri. Mazākie interesenti varēs likt puzles, minēt krustvārdu mīklas, zīmēt, spēlēt grīdas spēli, izpildīt testu par ceļu satiksmes noteikumiem un drošību uz ceļiem. Neiztrūks arī iespēja fotografēties  kopā ar policijas tēliem runci Rūdi un bebru Bruno.

Plkst. 11.00 – 11.30 notiks speciālo cīņas paņēmienu paraugdemonstrējumi. 

Bauskas iecirkņa un Jēkabpils iecirkņa dienesta suņu paraugdemonstrējumus būs iespēja vērot plkst. 12.00 – 12.50 un plkst. 14.00 – 14.40. Policijas darbinieki skaidros, kāda ir dienesta suņu loma policijas darbā.

Mazajiem svētku dalībniekiem Bauskas iecirkņa amatpersonas sadarbībā ar Codes pamatskolas sporta skolotāju Lindu Jakutāviču sagatavojušas īpašu atrakciju, kurā 10 -12 gadus veci bērni varēs pārbaudīt savas zināšanas par Ceļu satiksmes noteikumiem, velosipēda uzbūvi un sacensties veiklībā, izbraucot trasi, ievērojot ceļa zīmes un pārvarot dažādus šķēršļus. Šī aktivitāte būs pieejama no plkst. 12.55 līdz 13.55 un no plkst. 14.45 līdz 15.45. Dalībniekiem jāierodas ar savu velosipēdu.

Visi interesenti 2.augustā aicināti apmeklēt Valsts policijas informatīvo telti laukumā pie lielveikala „Rimi”.

Lelde Podniece,
sabiedrisko attiecību speciāliste 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas