Trešdiena, 21. Aprīlis, 2021. Anastasija, Marģers

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

PMLP aicina


PMLP aicina - legalizē sevi! 2019.10.14 Komentāri (0) PMLP aicina - legalizē sevi!

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes darbinieki joprojām turpina saskarties ar gadījumiem, kad ilgstoši Latvijā dzīvojošas personas, kas nav ieguvušas citas valsts pilsonību, nav noteikušas tiesisko statusu, t.i., ziņas par personu nav iekļautas Iedzīvotāju reģistrā un personām nav derīgs personu apliecinošs dokuments.

Saskaņā ar Iedzīvotāju reģistra likuma nosacījumiem Latvijā darbojas vienota iedzīvotāju uzskaites sistēma – Iedzīvotāju reģistrs. Atbilstoši minētā likuma nosacījumiem Iedzīvotāju reģistra likuma subjektu pienākums ir sniegt Pārvaldei ziņas par sevi iekļaušanai Iedzīvotāju reģistrā. Personas iekļaušana iedzīvotāju reģistrā, sniedz tai iespējas realizēt savas tiesības un pienākumus

Dokumentus tiesiskā statusa noteikšanai persona var iesniegt jebkurā Pārvaldes teritoriālajā nodaļā vai nosūtīt pa pastu Pārvaldei uz adresi: Čiekurkalna 1 līnija 1, k-3, Rīga, LV-1026. Jautājumu vai neskaidrību gadījumos, aicinām pašvaldību pārstāvjus sazināties ar Pārvaldes Personu statusa kontroles nodaļu, zvanot pa tālruņiem 67219590, 67219116, 67219485, vai rakstot uz e pastu: pskn@pmlp.gov.lv, vai arī sazināties ar tuvāko Pārvaldes teritoriālo nodaļu.

Gadījumos, kad persona, kurai nav noteikts tiesiskais statuss Latvijā, ilgstoši neveic darbības tiesiskā statusa noteikšanai, kā arī neizrāda interesi tiesiskā statusa noteikšanai, lūdzam par minēto personu informēt Valsts robežsardzi.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas