Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Plūdoņa ielas svētki aizvadīti interesanti un ļoti saulaini


Plūdoņa ielas svētki aizvadīti interesanti un ļoti saulaini2014.05.27 Komentāri (0) Plūdoņa ielas svētki aizvadīti interesanti un ļoti saulaini
Aizvadītajā sestdienā, 24.maijā, ikviens interesents varēja iesaistīties daudzās Plūdoņa ielas svētku aktivitātēs, kuras norisinājās visā ielas garumā. 
 
Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, uzrunājot svētku dalībniekus pasākuma atklāšanā, atklāja ielas nosaukuma sarežģīto vēsturi un pauda cerību, ka Plūdoņa ielas svētki varētu kļūt par ikgadēju, tradicionālu pasākumu Bauskā. 
 
Ielu „rotāja” ne tikai tās svētku dalībnieki, kuri bija pulcējušies diezgan kuplā skaitā, izstādes darbi, meistarstiķu, „Andeles” u.c. aktivitātes, bet arī svētku baneri pie apgaismes stabiem, kuru idejas un praktiskā risinājuma autore ir Bauskas Mākslas skolas direktore Mārīte Šulce. Katrā no auduma baneriem bija atpazīstams kāds no M. Šulces akvareļiem un izlasāmas V. Plūdoņa vēl šodien tik aktuālās dzejas rindas.
 
 
Svētku noslēgumā novada domes priekšsēdētājs paldies teica daudziem novada iedzīvotājiem par ieguldījumu svētku sarīkošanā un norisē. Vislielākā pateicība - Bauskas Valsts ģimnāzijas skolotājai Vijai Cerusai un viņas skolniecei Agnesei Drēgnei, kuras bija šo svētku idejas autores un iniciatores, kā arī daudziem Bauskas izglītības iestāžu pedagogiem, skolēniem, Bauskas Kultūras centra darbiniekiem, Edvīnam Hegenbartam, biedrības „Bauskas vecpilsēta” pārstāvjiem un citiem aktīviem novada iedzīvotājiem.
 
 
Vilis Plūdonis noteikti vēroja savā vārdā nosauktās ielas svinības ar prieku un apmierinājumu, jo daudzināts tika gan viņa vārds, gan iela. Jo īpaši viņš varēja priecāties par savu novadnieku aktivitāti, radošumu un vēlmi būt kopā un darboties.
 
Vairāk foto no pasākuma ŠEIT
 
Aija Spriņķe,
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja 
 

Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas