Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Plānotais seminārs par Bauskas vecpilētu pārcelts uz nenoteiktu laiku


Plānotais seminārs par Bauskas vecpilētu pārcelts uz nenoteiktu laiku2021.10.19 Komentāri (0) Plānotais seminārs par Bauskas vecpilētu pārcelts uz nenoteiktu laiku

Seminārs pārcelts uz nenoteiktu laiku. Sekojiet līdzi informācijai un tiekamies, kad epidemioloģiskā situācija valstī uzlabosies. 

Sadarbībā ar biedrību „Bauskas vecpilsēta" un Bauskaspili, Arhitektoniskās izpētes grupa rīko semināru “Bauska: vecpilsētas kultūrvēsturiskais potenciāls”.
Par Bauskas vēsturiskā centra saglabāšanas problēmām un iespējām ir domāts jau sen - Bauskas vecpilsēta pie šiem jautājumiem strādā jau kopš tās izveidošanas 2003.gadā, bet 2014. gada oktobrī Bauskas pilī notika tiem veltīta Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas un Bauskas pašvaldības rīkota konference.


Šogad ir uzsāktas sarunas par pilsētvidi degradējošās tranzīta maģistrāles iespējamu pārcelšanu ārpus Bauskas centra un apvedceļa izbūvi.


 

Šī cerīgā perspektīva rosina aktīvāk pievērsties pilsētas vēsturiskā centra revalorizācijas jeb atdzīvināšanas un jaunas vērtības piešķiršanas plāna izstrādei, padarot to par ērtu un pievilcīgu vidi pilsētniekiem un viesiem.


Bauska ir ainaviski un kultūrvēsturiski ļoti bagāta pilsēta ar savu īpašo šarmu, un semināra mērķis ir rosināt pilsētniekus vairāk apzināt un izmantot šīs brīnišķīgās vides iespējas. Tajā dalībnieki uzzinās gan par Bauskas vecpilsētas vērtībām, gan arī varēs iepazīties ar citu Latvijas vēsturisko pilsētu attīstības scenārijiem.


Pieteikšanās semināram: ŠEIT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas