Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pirmo reizi Bauskā uzstāsies talantīgais pianists Vestards Šimkus


Pirmo reizi Bauskā uzstāsies talantīgais pianists Vestards Šimkus2017.10.13 Komentāri (0) Pirmo reizi Bauskā uzstāsies talantīgais pianists Vestards Šimkus

Koncertizrādē “Novecento” 13. oktobrī Bauskas Kultūras centrā pirmo reizi uzstāsies talantīgais pianists, starptautisku konkursu laureāts Vestards Šimkus.

“Novecento” ir stāsts par neparasta mūziķa likteni, kurš izaudzis uz kuģa, nekad nenokāpjot uz sauszemes. Viņš spēlē klavieres tā, kā neviens pirms viņa to nav darījis, un cilvēki no visas pasaules meklē iespēju dzirdēt šo klavierspēles ģēniju. Bet, lai klausītos viņa spēlē, jādodas ceļojumā pāri okeānam. Šo neparasto stāstu pianists Vestards Šimkus atklās kopā ar Latvijas Nacionālā teātra aktieri Kristapu Ķeseli.

Koncertizrādes “Novecento” skaņdarbus komponējis pats mākslinieks, tāpēc tajos pilnībā atklājas Vestarda Šimkus pianista dotības – sākot no rūpīgi atstrādātas tehnikas, līdz elpu aizraujošai virtuozitātei. 

Vestards Šimkus, sniedzot solo koncertus un sadarbojoties ar pasaulslaveniem orķestriem kā BBC filharmonisko orķestri, Birmingemas simfonisko orķestri, Francijas Nacionālo orķestri, Ziemeļvācijas Radio simfonisko orķestri, kamerorķestri “Kremerata Baltica”, ir uzstājies Eiropā, ASV un pat Āzijā. Koncertizrāde “Novecento” sniedz brīnišķīgu iespēju dzirdēt talantīgā pianista izkopto klavierspēli tepat Bauskā.

Biļetes pieejamas Bauskas Kultūras centra kasē, “Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā, kā arī internetā. Biļešu cenas – 10,-; 12,-; 15,- un 18,- EUR. Pensionāriem 30% atlaide.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Lujāne
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Bauskas Kultūras centrs
www.kultura.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas