Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pirmdien, 18.aprīlī, atsāks gājēju un veloceliņa izbūvi uz Rītausmām


Pirmdien, 18.aprīlī, atsāks gājēju un veloceliņa izbūvi uz Rītausmām2016.04.18 Komentāri (0) Pirmdien, 18.aprīlī, atsāks gājēju un veloceliņa izbūvi uz Rītausmām

Darbi iesākti pērn septembrī. Līgums par būvdarbu veikšanu noslēgts ar SIA "Ceļu būvniecības sabiedrību "Igate"", autoruzraudzību nodrošina SIA "BM-projekts", savukārt būvuzraudzību – SIA "BaltLine Globe".

Būvprojekta mērķis ir rekonstruēt esošo ietvi posmā no rotācijas apļa Mūsas kreisajā krastā līdz vietai, kur atradies bijušais "Bauskas piens" kombināts, un izveidot jaunu gājēju celiņu gar Īslīces ielu un valsts vietējās nozīmes ceļiem līdz Lauku ielai, kā arī posmā no pagrieziena uz Rītausmas ciemu līdz Liepu ielai.

Noslēgtais līgums paredz, ka darbi veicami 24 nedēļu laikā. Šajā termiņā nav iekļauts tehnoloģiskais pārtraukums jeb laika periods, kad būvdarbi tiek pārtraukti nepiemērotu laika apstākļu dēļ. Tādejādi veloceliņa izbūve, kas tika uzsākta 2015. gadā, noslēgsies šogad.

Plānotais trases garums ir 2851 metrs. Gājēji un velobraucēji varēs pārvietoties pa 2,25 - 2,50 metrus platu celiņu. Sašaurinātais veloceliņa platums - 2,25 metri – paredzēts vietās starp esošajiem žogiem, gaisvadu balstiem un esošo brauktuvi. Tas ir posms gar kooperatīvās sabiedrības "Latraps" teritoriju.

Ietves segums būs karstais asfalts, bet paplašinātajās zonās starp brauktuvi, veloceliņu un autobusa platformu tiks izbūvēts laukakmens bruģis.

Kopējās būvniecības izmaksas ir 601 930, 56 eiro ar pievienotās vērtības nodokli.

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas