Svētdiena, 26. Jūnijs, 2022. Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns, Ingūna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pirmais uzņēmēju tīklošanās pasākums „Uzņēmēju kodols" guvis apmeklētāju atzinību


Pirmais uzņēmēju tīklošanās pasākums „Uzņēmēju kodols2018.04.13 Komentāri (0) Pirmais uzņēmēju tīklošanās pasākums „Uzņēmēju kodols" guvis apmeklētāju atzinību

Ar 12.aprīlī atpūtas kompleksā „Miķelis” aizritējušo pasākumu Bauskas novada pašvaldība aizsākusi jaunu sadarbības formu ar novada uzņēmējiem. „Uzņēmēju kodols” tapa pēc Bauskas novada uzņēmēju ierosinājuma, kuri izteica vēlmi sadarbībā ar pašvaldību radīt veidu, kā biežāk sanākt kopā, lai veidotu savstarpējus kontaktus, kā arī neformālā gaisotnē komunicētu ar pašvaldības speciālistiem.

Uzklausot šo vēlmi, pašvaldība ir radījusi tīklošanās pasākumu ciklu, kurš veidots divdaļīgs. Pirmajā pasākumu daļā uzņēmējus par viņiem saistošām, viņu darbam noderīgām tēmām uzrunā lektors, savukārt pasākuma otrā daļa veltīta dzīves izgaršošanai ne vien ēdienā un dzērienā, bet arī citās dzīves baudās – ceļošanā, kultūrā, sportā utml.

Pirmajā „Uzņēmēju kodolā” uzņēmējus uzrunāja aktieris – uzņēmējs, „Žagarkalna” saimnieks, Cēsu mākslas festivāla direktors, Vidzemes koncertzāles „Cēsis” vadības komanda biedrs Juris Žagars. Viņa prezentācija bija veltīta skatuves prasmju pārnešanai cilvēkvadībā. „Mēs visi radām un pārdodam sajūtas. Ja tu ražo krēslu, tad tu pārdod nevis krēslu, bet sajūtu, kāda rodas uz tā sēžot”, savu stāstījumu par cilvēku vadību iesāka Juris Žagars.  Viņš stāstīja par galvenajiem vadītāja likumiem, par to kā veidot komandu, atlasīt vislabākos darbiniekus, kā veidot cieņpilnas attiecības ar darbiniekiem, iejūtoties viņu ādā, jeb, Žagara kunga vārdiem sakot, “iekāpjot viņu kurpēs”.

Jura Žagara interesantais stāstījums, viņa harizmātiskā personība, bagātīgā vadītāja lomas dzīves pieredze patiesi aizrāva klausītājus. Uzņēmēji atzina, ka lektora izvēlē ir ļoti veiksmīga. Katrs no viņa stāstījuma sev līdzi paņēma vajadzīgu un derīgu informāciju. Tā bija iedvesmas un pārdomu pilna pieredze.

Pasākuma otrajā daļā iepazīstināt ar savu uzņēmējdarbību bija aicināts Gailīšu pagasta jaunais uzņēmējs Kristaps Fišers. Viņa ražotais ābolu brendijs „Fisher’s apple brandy” darināts no Fišeru saimniecībā izaudzētajiem āboliem. Ar īpašu rūpību un mīlestību gatavotajam dzērienam, kas vismaz gadu izturēts ozolkoka mucās, piemīt spēcīga un patīkama ābolu pēcgarša. „Fisher’s Apple Brandy” silda cilvēka dvēseli, rada pozitīvu noskaņojumu un atklāj neaprakstāmu garšas pasauli, kura Jums noteikti ir jānobauda,” par savu produktu saka tā radītājs Kristaps. Uzņēmējus ļoti ieinteresēja gan tehnoloģija kā brendijs tiek ražots, gan ražošanas apjomi un realizācijas process.

Atpūtas kompleksa „Miķelis” viesmīlība, sajūtu pārbagātība pēc Jura Žagara uzrunas, brīnišķīgais dzēriens un gardās, „Miķeļa” pavāru gatavotās uzkodas, palīdzēja raisīties vērtīgām un uz sadarbību vērstām sarunām, tajā pat laikā nodrošinot vieglu un relaksējošu atmosfēru. Vieglo pasākuma formātu visi vērtējā kā ļoti pozitīvu un novēlēja, lai „Uzņēmēju kodols” attīstītos un kļūtu par tradīciju Bauskas novadā. „Tas ir dzīvotspējīgs pasākums un tam ir jāturpinās,” uzsvēra pasākuma apmeklētāji. Plānots, ka uz nākamo „Uzņēmēju kodolu” pašvaldība uzņēmējus aicinās jūnijā.

Bauskas novada pašvaldība saka sirsnīgu paldies atpūtas kompleksa „Miķelis” lieliskajai komandai par atsaucību, sadarbību un atbalstu. Tāpat pateicamies ikvienam uzņēmējam, kurš atsaucās pašvaldības aicinājumam un veltīja savu laiku, lai atbalstītu pašvaldības jauno iniciatīvu „Uzņēmēju kodols”

 

 

Vairāk foto ŠEIT

Ieva Šomina
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas