Ceturtdiena, 23. Marts, 2023. Mirdza, Žanete, Žanna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pirmā kāzu pakalpojumu izstāde Jelgavā ‘’BalticWedding expo’’


 Pirmā kāzu pakalpojumu izstāde Jelgavā ‘’BalticWedding expo’’ 2015.02.22 Komentāri (0) Pirmā kāzu pakalpojumu izstāde Jelgavā ‘’BalticWedding expo’’

2015.gada 22.februārī Jelgavā pirmo reizi vienuviet tiek pulcēti labākie kāzu pakalpojumu sniedzēji. Viņi labprāt piedāvās līgavām un visiem, kam interesē kāzu tematika, savus pakalpojumus. Izstādes dalībnieki dalīsies ar padomiem, ieteiks un palīdzēs saplānot Jūsu kāzu dienu. 

Pasākums notiks ļoti nozīmīgā vietā, tas ir Ģ.Eliasa vēstures un mākslas muzejs, kas ar savām greznajām telpām un šarmu radīs īstu baudu apmeklētājiem. 

Izstādē būs iespēja iepazīties ar tādu kāzu aģentūru piedāvājumu, kā „Crystal Events”, „Art off weddings”, nobaudīt vietējo ēdinātāju ēdienus no „Silva”, „Mājas cienasts”, bet „Caramelle” palīdzēs izvēlēties kāzu torti. Būs iespēja aplūkot kāzu kleitas no saloniem „Catryn’’ „Sofi Salons”un „Crystal Collection”, fotogrāfu darbus, kāzu ielūgumus, svinību vietas un dekorāciju nomas iespējas savai dienai! 

Izstāde ir siastoša ne vien topošajiem laulātajiem, bet arī kāzu viesiem.Interesantas idejas dāvanām demonstrēs vairāki uzņēmumi, piemēram „Lillin flame’’ ziedu sveces, kas tiek darinātas ar īpašu mīlestību. Izstādē varēs iepazīties ar „Mydesignpictures”, kas ir vintage stila mākslinieciskas kartiņas, ko var izmantot, kā galda noformējuma aksesuārus. Līgavas atradīs sev arī ziedu dekorus, līgavu pušķus no „Ziedu bāze 24”, kā arī varēs saņemt konsultācijas par ziedu izvēli savām kāzām. 

 

Līgavām būs iespēja uzzināt aktualitātes līgavu make - up no radošā kolektīva „Frēzija”. Būs Varēs iegādāties arī kāzu rotas un aksesuārus no „Modeira FlowerLand”. Padomāts ir arī par kungiem, jo piedāvājumā varēs redzēt īpašus vīriešu uzvalkus no „BG suits”, tis ir iespējams darināt pēc individuāla pasūtījuma! 

Plaša izklaides programma ik vienam! 

Šī ir lieliska iespēja ieraudzīt savas jomas labākos speciālistus vienuviet un klātienē izrunāt aktuālus ar kāzu plānošanu un norisi saistītus jautājumus! 

Izstādes organizētāji piedāvā unikālu iespēju līgavām - pierakstīties uz līgavu diskusijām, kas notiks neformālā gaisotnē pie kafijas tases, un kur tiks apspriestas tieši līgavām aktuālas tēmas, kas saistītas ar kāzām! Diskusijas dalībniecēm būs iespēja laimēt „Kāzu iedvesmas grāmatu” un dāvanu karti 50 EUR vērtībā no „N-travel” sevis izvēlētam kāzu ceļojumama. Tāpat būs iespēja laimēt atlaidi kāzu fotogrāfa pakalpojumiem 50.00 eiro vērtībā! Pieteikties diskusijām iespējams: filmstudio@inbox.lv - sūtot savu vārdu uzvārdu, kāzu datumu. 

Izstādes laikā būs iespēja redzēt kāzu tērpu modes skates, vakartērpu modes skates, dzirdēt Līvas Dumpes izpildītus priekšnesumus, vērot kā strādā kāzu dj Māris Laizāns, kā arī degustēt dažādus ēdienus. Atnāc un izbaudi lielisku un svinīgu gaisotni visas dienas garumā. 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas