Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pilsētā strādā radiovadāma pļaujmašīna, tiek uzstādīts tiltiņš uz Ķirbaksalu


Pilsētā strādā radiovadāma pļaujmašīna, tiek uzstādīts tiltiņš uz Ķirbaksalu2018.05.18 Komentāri (0) Pilsētā strādā radiovadāma pļaujmašīna, tiek uzstādīts tiltiņš uz Ķirbaksalu

Līdz šim Bauskas pilskalna un citu nogāžu pļaušana bija izaicinājums SIA „Vides serviss” darbiniekiem, pat ievērojot stingrākās darba drošības prasības. Tāpēc rūpējoties par darbinieku drošību un ieviešot mūsdienu tehnoloģijas pilsētas teritoriju uzturēšanā, tika lemts par jaunas nogāžu pļaujmašīnas iegādi.

„Jāatzīst, ka pēdējos gados saskaramies ar kvalificēta darbaspēka trūkumu. Vasaras sezona ir ļoti intensīvs periods, jo jāpļauj lielas platības visā novadā. Lai spētu sniegt pakalpojumu kvalitatīvi un ātri, lēmām par mūsdienīgas tehnikas iegādi,” pauž Linda Tijone, SIA „Vides serviss” valdes locekle.

Ar jaudīgo 21 zirgspēka pļaujmašīnu SPIDER ILD02 SG tiks pļautas ne tikai Bauskas pilskalna nogāzes, bet arī citas nogāzes pilsētā, piemēram, pie Mēmeles tilta, iebraucot Bauskā no Rīgas puses.

Teritoriju pļaušana ar jauno mašīnu ir daudz efektīvāka, jo to vada viens darbinieks ar tālvadības pulti. Salīdzinājumam – iepriekš to pašu platību vienlaikus pļāva vismaz 3-5 „trimmerētāji”. Pļaujmašīna var pļaut nogāzes slīpumā līdz 55 grādiem. Neskatoties uz izmēriem un svaru (tā sver 367 kg), tā ir viegli manevrējama arī slīpumā, ir iespējams regulēt pļaušanas augstumu.

Radiovadāmā nogāžu pļaujmašīna SPIDER ILD02 SG tika iegādāta iepirkuma procedūrā. To piegādāja uzņēmums SIA „Anna Assistance”.

 

SIA „Vides serviss» darbinieki kopš 17.maija uzstāda gājēju tiltiņu, kurš savieno Bauskas Pilskalnu un Ķirbaksalu.


Aiva Avota-Zalstere informē, ka no jauna tiek iebetonēti tiltiņa balsti. Tiltiņa konstrukcija ir tā pati vecā, tikai pēc rudens paliem, kad tā tika sabojāta, konstrukcija ir nedaudz atjaunota. 
Darbus plānots pabeigts šonedēļ.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Aiva Avota-Zalstere,
SIA „Vides serviss” sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas