Svētdiena, 26. Jūnijs, 2022. Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns, Ingūna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

PII “Zīlīte” piedalās projektā “Kartona otrā dzīve”


PII “Zīlīte” piedalās projektā “Kartona otrā dzīve”2020.02.06 Komentāri (0) PII “Zīlīte” piedalās projektā “Kartona otrā dzīve”

31. janvārī noslēdzās Bauskas novada pašvaldības pirmskolas izglītības iestādes “Zīlīte” Ekoskolas padomes un iestādes kolektīva organizētais projekts  “Kartona otrā dzīve”. Vairāku nedēļu garumā skolotājas aktīvi darbojās, lai veicinātu bērnu izpratni par kartona iepakojumu dzīves ciklu un otrreizējo izejmateriālu praktiskām pielietošanas iespējām jaunu izstrādājumu ražošanā. Bērni rotaļnodarbību laikā secināja, ka cilvēki ikdienā lieto ļoti daudz papīra iepakojumus, tērējot dabas resursus, tāpēc materiālus vajag taupīt un izmantot atkārtoti. Kopā ar skolotājām bērni no kartona iepakojumiem gatavoja dažādas lietas: galda spēles, leļļu mājas, mašīnas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lai arī vecākiem ikdienā ir savs darbs, ļoti būtiska ir viņu iesaiste sava bērna dzīvē. Šis projekts bija jauks vecāku un bērnu kopā būšanas laiks. Kopīgi darbojoties tika radīti daudz un dažāda pielietojuma darbi. Vecāku atsaucība bija ļoti liela. Tika pagatavotas rotaļu pilis, mājas, dambretes lauciņš ar kauliņiem, dažādas galda spēles, futbola spēle, roboti, automašīnas, lidmašīnas, mašīnas un traktori, auto un to trases, iespaidīga izmēra pilis un daudz citu skaistu lietu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daudzi vecāki pauda pārsteigtumu, cik patiesībā daudzveidīgi var izmantot kartonu. Vecāki akciju novērtēja ļoti pozitīvi, secinot, ka lietu izveide ļoti ieinteresēja un šajā procesā iesaistījās visa ģimene. Daži vecāki atzina, ka nav nepieciešams tērēt lielus līdzekļus rotaļlietu iegādē, bet tās var pagatavot, saudzējot apkārtējo dabu un tās resursus, jo vislabākās lietas ir tās, kuras pagatavojam paši.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lai rosinātu vecākus un bērnus smelties iedvesmu un idejas, pagatavotos izstrādājumus var vērot izstādē iestādes telpās no 27.janvāra līdz 7.februārim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paldies vecākiem, kas vienmēr ir līdzās saviem bērniem, atbalsta viņus un labprāt iesaistās iestādes organizētajos pasākumos!


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas