Ceturtdiena, 28. Oktobris, 2021. Antoņina, Ninona, Ņina, Oksana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

PII "Zīlīte" bērni ar vecākiem priecājas Ģimenes dienas pasākumā


PII 2019.06.04 Komentāri (0) PII "Zīlīte" bērni ar vecākiem priecājas Ģimenes dienas pasākumā

1.jūnijā – Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, Bauskas novadā pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē “Zīlīte” notika Ģimeņu svētku pasākums. Svinot šos svētkus, svarīgākais bija kopā būšana un lietderīga brīvā laika pavadīšana vecākiem kopā ar bērniem. Pasākuma dalībniekus uzrunāja Bauskas novada pašvaldības Izglītības nodaļas metodiķe Baiba Šumina un PPII ‘Zīlīte” vadītāja Olita Strazdiņa.

Pēc pasākuma svinīgās atklāšanas,  vecāki kopā ar bērniem devās izzināt Bausku. Komandu uzdevums bija pēc fotogrāfijām sameklēt 12 nozīmīgus objektus izglītības iestādes tuvākajā apkārtnē, nofotografēties pie norādītā objekta, un iesūtīt fotogrāfiju pasākuma organizētājiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plkst. 12.00 svētki  turpinājās bērnudārza teritorijā.  Vecāki ar bērniem varēja nofotografēties jauki iekārtotajā foto stūrītī, bet vislielāko prieku bērniem sagādāja teātra “Tims” varoņi: ēzelītis, Šreks un Juris. Bērniem bija iespēja iesaistīties aktīvā kopā dziedāšanā un dejošanā ar pasaku tēliem. Pasākuma noslēgumā bērnus priecēja vizināšanās ar poniju meiteni Jotu, par ko īpašu paldies vēlamies teikt Velgai Marčenkovai no biedrības “ Mēmeles jāšanas sporta klubs”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasākums izdevās ļoti sirsnīgs. Paldies visiem pasākuma dalībniekiem. Esam priecīgi par iespēju parādīt bērniem, ka svētkus svinēt kopā ir jauki. Nenoliedzami, ka ikdienā veltītais laiks bērniem ir ilgtermiņa ieguldījums mūsu bērnu nākotnē.

 

FOTOGALERIJA: ŠEIT

 

Ginta Trubača.,
Bauskas novada PPII “Zīlīte” vadītājas vietniece 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas