Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

PII „Pasaulīte” bērni svētku noskaņās pieskandina jauno Saules dārza amfiteātri


PII „Pasaulīte” bērni svētku noskaņās pieskandina jauno Saules dārza amfiteātri2020.11.17 Komentāri (0) PII „Pasaulīte” bērni svētku noskaņās pieskandina jauno Saules dārza amfiteātri

Dienu pirms Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas Bauskā, Saules dārzā, PII „Pasaulīte” grupiņas „Zīļuki" bērni ar dziesmām, dzejoļiem un rotaļām ieskandināja jauno Saules dārza amfiteātri.

Mazie ķipari no svecītēm salika Latvijas karti, gāja rotaļās, dziedāja, skaitīja dzejolīšus par godu Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai. PII „Pasaulīte” vadītāja Daina Kadiševska bērniem stāstīja par 18.novembra nozīmīgumu Latvijas valsts esamībā, par svētku svinēšanas tradīcijām un piekodināja, ka ir jāsvin ne tikai savas, ģimenes cilvēku vai draugu dzimšanas dienas, bet arī Latvijas.

Svētku noskaņās Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļas pateicību par  apzinīgu attieksmi pret veicamo darbu un nostrādātajiem 30 gadiem PII „Pasaulīte” saņēma Tatjana Selicka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jau vēstījām, ka šī gada oktobra sākumā sākās darbi Saules dārzā, Bauskā. Tur tapis amfiteātris vietā, kur kādreiz atradās strūklaka un tai pieguļošais akmeņainais laukums. Darbus veic SIA „Vides serviss”.

 

Plānoto darbu rezultātā ir aizbērta strūklaka, izbūvēta un nobruģēta neliela brīvdabas estrāde, nobruģēts strūklakai pieguļošais laukums. Izbūvēti soli amfiteātrim un veikti vides labiekārtošanas darbi. Vēl tikai atlicis uzstādīt soliem virsmas.

 

Saules dārza amfiteātra izveide notiek konkursa „Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” ietvaros, kas paredz Saules dārza strūklaku pārvērst par nelielu amfiteātri, nodrošinot jaunu koncertu un pasākumu organizēšanas vietu ģimenēm ar bērniem Bauskas vecpilsētā.

 

Bauskas novada pašvaldība konkursā „Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” nominācijā „Pašvaldība ar lielāko izaugsmi” saņēma diplomu un naudas balvu 3000 EUR apmērā.

 

Naudas balvas piešķiršanas nosacījumi paredz, ka nauda izlietojama 2020.gada ietvaros.

 

Kopējās amfiteātra izbūves izmaksas veido 11 506,80 EUR, no tiem Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansējums ir 3 000 EUR un pašvaldības līdzfinansējums 8 506,80 EUR.

 

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists

Foto:
Inga Pinne,
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas