Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Piešķirts goda raksts Jauncodes bibliotēkas vadītājai Intai Krieviņai


Piešķirts goda raksts Jauncodes bibliotēkas vadītājai Intai Krieviņai2017.04.21 Komentāri (0) Piešķirts goda raksts Jauncodes bibliotēkas vadītājai Intai Krieviņai

20. aprīlī, Codes pagasta Jauncodes bibliotēkā pašvaldības apbalvojums tika pasniegts bibliotēkas vadītājai Intai Krieviņai.

Krieviņas kundze jau 48 gadus ar savu mērķtiecīgo darbu ir veidojusi un attīstījusi Jauncodes bibliotēku. Inta Krieviņa ar savu potenciālu ir rūpīgi un pārdomāti veidojusi bibliotēkas krājumu, lai tas atbilstu dažādām interesēm.

Intai Krieviņai Bauskas novada pašvaldības apbalvojumu “Goda raksts”, par ilggadēju godprātīgu un radošu bibliotekāra darbu un sakarā ar nozīmīgu dzīves jubileju pasniedza Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks. Savu kolēģi bija ieradušās sveikt arī bibliotekāres no citām bibliotēkām.

Jubilāre, stāstot par saviem bibliotēkas apmeklētājiem, teic, ka jaunākais bibliotēkas lasītājs ir 3 gadus jauns, “jo jaunākā kompānijā cilvēks uzturas, jo jaunāks viņš jūtas” tā Krieviņas kundze izsakās par sevi.

Svētku dienā bija iespēja apskatīt gleznošanas studijas “Meistars Gothards” gleznotāju darbu izstādi “Bauskas nami”, kā arī Krieviņas kundze dalījās savos stāstos par bibliotēkā rīkotajiem dambretes turnīriem un citiem pasākumiem, kuru mērķis ir rosināt iedzīvotājus būt aktīviem un radošiem.

Ilvija Tetērina,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas