Trešdiena, 29. Jūnijs, 2022. Paulis, Pauls, Pāvils, Pēteris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Piešķir finansējumu „Sporta komplekss „Baloži”” jeb „Mūsa Raceland" trases autoceļa posma atjaunošanai


Piešķir finansējumu „Sporta komplekss „Baloži”” jeb „Mūsa Raceland2018.05.22 Komentāri (0) Piešķir finansējumu „Sporta komplekss „Baloži”” jeb „Mūsa Raceland" trases autoceļa posma atjaunošanai

Bauskas novada domes ārkārtas sēdē 21.maijā deputāti atbalstīja finansējuma piešķiršanu Gailīšu pagasta autoceļa A15 „Sporta komplekss „Baloži”” jeb „Mūsa Raceland” trases teritorijas posma atjaunošanai.

Pēc rudens ilgstošā lietus perioda, ziemas sezonas sasalšanas un vēlā pavasara, pašvaldības Gailīšu pagasta autoceļš A15 „Sporta komplekss „Baloži”” atsevišķos posmos ir neizbraucams, jo autoceļa rūgšanas un transporta kustības rezultātā ir izveidojušās satiksmei bīstamas bedres. Apsekotais asfalta segums ceļa posmā cauri Mūsas trasei ir pilnībā sabrucis. Pēc rūgšanas procesa asfalts ir saplaisājis, bez saistvielām ar atsevišķi stāvošiem asfalta gabaliem. Lai novērstu draudus satiksmes dalībnieku drošībai un novērstu pašvaldības ceļa pilnīgu sabrukumu klimatisko apstākļu dēļ, nepieciešams veikt autoceļa bojātā seguma atjaunošanu.

Bauskas novada domes deputāti nolēma atbalstīt apropriācijas pārdali 80 000 eiro no budžeta programmas „Pašvaldības finansējums investīciju projektu īstenošanai” un 17 951 eiro no budžeta programmu „Ceļu un ielu infrastruktūras uzturēšana” Gailīšu pagasta autoceļa A15 „Sporta komplekss „Baloži”” posma atjaunošanai.

 

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas