Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pieskandina rekonstruētās ielas Codes pagastā


Pieskandina rekonstruētās ielas Codes pagastā2016.08.10 Komentāri (0) Pieskandina rekonstruētās ielas Codes pagastā

Ar ziedu, balonu, Latvijas karogu un tautisko jostu rotātiem pagalmiem 9.augusta vakarā vietējie Dreņģerkalna un Torņa ielas iedzīvotāji atzīmēja rekonstruēto ielu atvēršanas svētkus Bauskas novada Codes pagastā.

Bauskas novadā par tradīciju jau kļuvuši rekonstruēto ielu atvēršanas svētki. Līdz šim svinīgi pieskandināta 1.Maija iela, Kraujas iela un Rīgas iela, jo 2014. gadā tās piedzīvojušas pilnīgu brauktuves seguma maiņu. Savukārt pērnā gada izskaņā atzīmēti ielu atvēršanas svētki Zemgaļu un Biržu ielās.

SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “IGATE”” aprīlī sāka Bauskas novada Codes pagasta Dreņģerkalna un Torņa ielas brauktuves seguma un esošā apgaismojuma pārbūvi un sakaru komunikāciju aizsardzību. To nodrošināja par kopējo līgumsummu 218 874,88 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Būvuzraudzību nodrošināja SIA “Jurēvičs un partneri”, savukārt autoruzraudzību – SIA “Tomus”.

Codes pagasta pārvaldes vadītāja Dace Šķiliņa aicināja vietējos iedzīvotājus, novada vadību, būvniekus un citus iesaistītos kopā ar folklora skopu “Dreņģeri” pieskandināt un iesvētīt jaunās ielas, lai tās ilgi kalpotu.

Sanākušos uzrunāja novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks. Tika sumināti būvuzņēmēji un iesaistītās personas. SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “IGATE”” atbildīgais darbu vadītājs Gusts Kaļinins Codes pagastā ieradās brītiņu pirms pasākuma, vēlreiz pārbaudījis nesen nodoto objektu un pauda prieku par iedzīvotāju iesaisti, izrotājot namus. Viņš neslēpa, ka ar Bauskas pašvaldību ir patīkami sadarboties, jo tā ir pretimnākoša un cenšas meklēt iedzīvotājiem izdevīgākos risinājumus. Viņš pateicās par sadarbību Bauskas novada domei un projektu vadītājai Laimai Bergai.

Šogad paredzēts vēl atvērt jaunizveidoto gājēju celiņu un veloceliņu no Bauskas uz Īslīces pagasta Rītausmām. Lai turpinātu sakopt jaunas vietas Bauskas teritorijā, ir sākti darbi Miera ielas un Mūsas ielas grants seguma nomaiņai pret bruģi.

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste

FOTOGALERIJA ŠEIT!

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas