Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Piesakies Bauskas novada Jauniešu domē


Piesakies Bauskas novada Jauniešu domē2015.03.05 Komentāri (0) Piesakies Bauskas novada Jauniešu domē

BAUSKAS BĒRNU UN JAUNIEŠU CENTRS 

Kalna iela 14, Bauska bjc@bauska.lv; T.: 63924006; M.: 29145884

www.bauskasbjc.lv; www.draugiem.lv/bauskasbjc www.facebook.com/bauskasbjc 


Bauskas novada jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadu vecumam tiek aicināti iesaistīties Bauskas novada jauniešu domes darbā. 

Jauniešu domes sastāvā tiek aicināti jaunieši, kuri pārstāv izglītojamo pašpārvaldes, jauniešu organizācijas, biedrības, jauniešu interešu grupas, kultūras kolektīvus vai sporta komandas. Jauniešu domē darbosies ne vairāk kā 30 jaunieši. Jauniešu domes darbību atbalstīs un koordinēs Bauskas Bērnu un jauniešu centra Jaunatnes lietu speciālists. Pieteikšanās līdz 2015. gada 13. martam elektroniski http://ejuz.lv/jauniesudome


Jauniešu dome ir viens no jauniešu līdzdalības veidiem pašvaldībā, kas sekmē pašvaldības jauniešu sadarbību, jauniešu līdzdalību pašvaldības lēmumu pieņemšanas procesā, pieredzes apmaiņu un iniciatīvas. Bauskas novada jauniešu dome ir Bauskas Bērnu un jauniešu centra izveidota brīvprātīga institūcija, kurā apvienojas Bauskas novada jaunieši, lai nodrošinātu jauniešu interešu pārstāvniecību un vajadzību aizstāvību, dotu iespēju jauniešu iniciatīvām, piedāvātu problēmu risinājumus no jauniešu skatupunkta un sagatavojot priekšlikumus Bauskas novada Domei. 


Bauskas Bērnu un jauniešu centra 
Jaunatnes lietu speciālists 
Renārs Manuilovs 
renars.manuilovs@bauska.lv 
T.: 28663569


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas