Ceturtdiena, 23. Marts, 2023. Mirdza, Žanete, Žanna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Piesaki savu kolektīvu novada svētku gājienam!


Piesaki savu kolektīvu novada svētku gājienam!2022.04.22 Komentāri (0) Piesaki savu kolektīvu novada svētku gājienam!

4. jūnijā Bauskas Pilskalna parka estrādē notiks pirmie apvienotā Bauskas novada svētki. Pašvaldība aicina uzņēmumu un iestāžu kolektīvus, interešu apvienības un iedzīvotāju grupas piedalīties svētku gājienā.

 

Lai izveidotu gājiena secību, lūdzam dalībniekus aizpildīt aptaujas lapu ŠEIT un līdz 6. maijam to nosūtīt e-pastā pašvaldības Izglītības, kultūras, sporta un sabiedrības labklājības departamenta vadītājai Antrai Ozoliņai: antra.ozolina@bauska.lv.

 

Pirmie mūsu novada kopīgie svētki „Zem zelta ozola zariem” stāstīs par spēcīgo Bauskas novadu Zemgales līdzenumā, aicinot ciemos ikkatru novada iedzīvotāju un viesus. Svētkos dejos, dziedās, spēlēs un sevi radoši parādīs vairāk nekā 1200 amatiermākslas un radošo izpausmju kolektīvu dalībnieki no Bauskas, Bārbeles, Brunavas, Codes, Ceraukstes, Dāviņiem, Gailīšiem, Iecavas, Īslīces, Kurmenes, Mežotnes, Rundāles, Skaistkalnes, Stelpes, Svitenes, Valles, Vecumniekiem, Vecsaules un Viesturiem.

 

Bauskas novada svētku simbols ir stilizēts zelta ozols, kur četri koka zari simbolizē apvienotos Rundāles, Iecavas, Vecumnieku un Bauskas novadus. Ikkatrs no 20 ozola zariem nosaukts sava pagasta vārdā, veidojot kuplo ozola lapotni stiprajā Bauskas novadā.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas