Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pieņem konceptuālu lēmumu par SIA „Īslīces ūdens" reorganizācijas procesa uzsākšana ar 2015.gada 1.jūliju


Pieņem konceptuālu lēmumu par SIA „Īslīces ūdens2015.06.29 Komentāri (0) Pieņem konceptuālu lēmumu par SIA „Īslīces ūdens" reorganizācijas procesa uzsākšana ar 2015.gada 1.jūliju

Konceptuālu lēmumu par pašvaldības kapitālsabiedrības SIA „Īslīces ūdens” reorganizāciju ar 2015.gada 1.jūliju domes deputāti pieņēma kārtējā domes sēdē 26.jūnijā.

Lai saglabātu pašreizējos  SIA „Īslīces ūdens” sniegtos pakalpojumus – daudzdzīvokļu ēku apsaimniekošana un ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu apsaimniekošana Bērzkalnu, Bērzu, un Pastališķu ciemā, centralizētās siltumapgādes nodrošināšana Bērzkalnu ciemā –   un uzlabotu to kvalitāti, jāveic kardināli uzlabojumi, jo augstākminētos pakalpojumus ar esošajiem resursiem kapitālsabiedrība nodrošināt nevar.

SIA „Īslīces ūdens”reorganizācija tiks veikta ar sašķelšanas metodi – apsaimniekojamo ēku un teritoriju apsaimniekošanas uzdevumu un mantu nododot Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrībai SIA „VIDES SERVISS”. Savukārt, ūdensapgādes un kanalizācijas tīklus nododot Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrībai SIA „BAUSKAS ŪDENSSAIMNIECĪBA”. Kohēzijas fonda projektu saistības Ādžūnu, Bērzu, Bērzkalnu un Rītausmas ciemos nododamas SIA „BAUSKAS ŪDENSSAIMNIECĪBA”. Jāatzīmē, ka, veicot šo reorganizāciju, nākotnē iespējams veikt efektīvāku darbinieku un kapitālsabiedrību tehnikas noslodzi.

Kā atzina pašvaldības izpilddirektors Jānis Kalinka, reorganizācija ir ilgs process un iedzīvotāji, kas saņem SIA „Īslīces ūdens” sniegtos pakalpojumus par gaidāmajām pārmaiņām skaitītāju rādījumu noziņošanā un maksājumu veikšanā tiks savlaicīgi informēti. Pašreiz nekādu izmaiņu šajā jomā nav.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas