Ceturtdiena, 11. Augusts, 2022. Liega, Olga, Zigita, Zita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pieejamas pamācības dīkstāves atbalsta iesniegumu sagatavošanai


Pieejamas pamācības dīkstāves atbalsta iesniegumu sagatavošanai2020.12.03 Komentāri (0) Pieejamas pamācības dīkstāves atbalsta iesniegumu sagatavošanai

No šī gada 1. decembra Valsts ieņēmumu dienests (VID) pieņem iesniegumus dīkstāves atbalsta saņemšanai. 

Iesniegumi ir jāsagatavo un jāiesniedz VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā, tāpēc VID ir sagatavojis pamācības, kas soli pa solim palīdz pareizi aizpildīt nepieciešamo informāciju:

 

 "Kā elektroniski iesniegt dokumentu “Iesniegums atbalstam darbības turpināšanai COVID-19 izraisītās krīzes apstākļos” darba devējiem - fiziskām personām"

 "Kā elektroniski iesniegt dokumentu “Iesniegums atbalstam darbības turpināšanai COVID-19 izraisītās krīzes apstākļos” pašnodarbinātām un personām, kas maksā patentmaksu"

 "Kā elektroniski iesniegt dokumentu “Iesniegums atbalstam darbības turpināšanai COVID-19 izraisītās krīzes apstākļos” juridiskām personām"

Dīkstāves atbalstu nosaka 2020. gada 24. novembra Ministru kabineta noteikumi Nr. 709 “Noteikumi par atbalstu par dīkstāvi nodokļu maksātājiem to darbības turpināšanai Covid-19 izraisītās krīzes apstākļos” un 2020. gada 10. novembra Ministru kabineta noteikumi Nr. 675 “Noteikumi par atbalsta sniegšanu nodokļu maksātājiem to darbības turpināšanai Covid-19 krīzes apstākļos

Uzņēmumu un personu sarakstu, kuri saņēmuši dīkstāves atbalstu, VID publicēs savā tīmekļa vietnē.

Plašāka informācija par atbalsta pasākumiem COVID-19 krīzes pārvarēšanai pieejami VID tīmekļvietnes sadaļā “COVID19”.

 

Informācijas avots: Valsts ieņēmumu dienests 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas