Piektdiena, 02. Decembris, 2022. Meta, Sniedze

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Piedalies tūrisma akcijā "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!"


Piedalies tūrisma akcijā Komentāri (0) Piedalies tūrisma akcijā "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!"

Latvijas un Lietuvas apceļošanas akcija “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”, kuru organizē Bauskas novada pašvaldība Latvijā sadarbībā ar Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu pašvaldībām Lietuvā norisināsies no  1.maija līdz 30.augustam, tās ietvaros dalībniekiem ir jāapmeklē 16 akcijas objekti, kuros jāveic uzdevumi, jānofotografējas un Tūrisma informācijas centros Bauskā, Vecumniekos, Jonišķos, Pakrojā, Pasvalē un Biržos akcijas bukletā jāiegūst zīmodziņš.

Ik mēnesi viens Latvijas un viens Lietuvas akcijas dalībnieks (kopā 8 dalībnieki), kurš iepriekšējā mēnesī (maijā, jūnijā, jūlijā, augustā) būs nodevis pilnīgi aizpildītu akcijas bukletu, varēs pretendēt uz Dāvanu karti 25 EUR (divdesmit pieci eiro) vērtībā no akcijas atbalstītājiem: restorāna “Mūza” Bauskā, kafejnīcas “Ozollāde” Rundāles pilī, kafejnīcas - picērijas “Pie Martas un Marijas” Vecumniekos, “Kompaktshushi” Iecavā, restorāna “Amžių trio” Pasvalē, kafejnīcas “FORREST” Jonišķos, kafejnīcas “„Biržė“ Biržos un kafejnīcas „Mocha“ Pakrojā.

Akcijas  dalībniekam būs iespēja saņemt arī nelielu suvenīru - pastkarti (pēc zīmoga saņemšanas)  par paveiktajiem uzdevumiem konkrētajā pašvaldībā. Taču jaievēro, ka to varēs saņemt tikai konkrētās pašvaldības Tūrisma informācijas centrā, piemēram,  Tūrisma informācijas centrā Bauskā un Vecumniekos varēs saņemt Iecavas, Vecumnieku, Rundāles un Bauskas apkārtnes pastkartes, bet Jonišķu Tūrisma informācijas centrā  - tikai Jonišķu pastkarti utml.

Akcijas noslēgumā 10.septembrī Bauskā tiks pasniegtas 8 grandiozas balvas: 4 (četri) Latvijas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši 16 (sešpadsmit) akcijas objektus un izpildījuši uzdevumus varēs iegūt 2 (divus) velosipēdus un 2 (divus) elektriskos skrejriteņus no Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldībām. 4 (četri) Lietuvas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši 16 (sešpadsmit) akcijas objektus un izpildījuši uzdevumus, varēs iegūt iegūt 2 (divus) velosipēdus un 2 (divus) elektriskos skrejriteņus no Bauskas novada pašvaldības.

Akcijas brošūras pieejamas Tūrisma informācijas centrā Bauskā, Vecumniekos, Biržos, Pasvalē, Pakroja un Jonišķos!

Sīkāka informācija un noteikumi:  Facebook: @kaiminizemgale un web lapā ŠEIT

Akcijas karte, objekti ar uzdevumiem, atbalstītāji  - restorāni, tūrisma informācijas centri


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas