Ceturtdiena, 18. Augusts, 2022. Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Piedalies Prāta spēlēs Bauskā


Piedalies Prāta spēlēs Bauskā2020.02.17 Komentāri (0) Piedalies Prāta spēlēs Bauskā

Nu tā kļuvusi par jauku tradīciju – Prāta spēles Latvijas kauss 24.aprīlī Bauskas Kultūras centrā notiks jau trešo reizi. Tas ir izklaidējošs komandu erudīcijas turnīrs, kurā pārbaudīt savas zināšanas un vienkārši labi pavadīt laiku ar draugiem, kolēģiem vai ģimeni. Savu komandu veidot un piedalīties var jebkurš.

Dalība bez maksas.
Piesakies  mājaslapā: www.prataspeles.lv

 

 

 

 

Kā gatavoties spēlei? Nav obligāti no galvas jāmācās enciklopēdijas. Arī iesāktās un pabeigtās augstskolas nav būtiskākais rādītājs. Galvenais ir būt zinātkāram un jebkurās ziņās mēģināt saskatīt kaut ko interesantu sev. Ja šo degsmi apvieno ar spēju sarunāties ar komandas biedriem, tad augsti rezultāti ir garantēti. Prāta spēļu Latvijas kausā ikviens varēs pārbaudīt savas ģeogrāfijas, vēstures, politikas, matemātikas zināšanas, un neizpaliks arī jautājumi par aktualitātēm biznesā, tehnoloģijās, sportā un popkultūrā kā Latvijā, tā citur pasaulē.

Trīs labākās komandas kvalificēsies reģionālajam pusfinālam, no kura veiksmīgākās piecas tiksies Lielajā Finālā Latvijas dzimšanas dienas mēnesī novembrī Rīgā. Šobrīd ceļojošā Prāta spēļu Latvijas kausa trofeja atrodas goda vietā Tukuma pašvaldībā, bet varbūt šogad tieši Tava komanda uzvarēs finālā un atvedīs Latvijas kausu uz Bausku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vairāk informācijas par turnīru – www.prataspeles.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas